comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alanyaspor'dan Fenerbahçe ve Bakasetas transferi için açıklama

22 Eylül 2020, Salı 19:37
Alanyaspor'dan Fenerbahçe ve Bakasetas transferi için açıklama

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Bakasetas için çıkan Fenerbahçe iddialarına cevap verdi.

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu transfer döneminde Anastasios Bakasetas ve Fenerbahçe hakkında çıkan iddialara yanıt verdi. Çavuşoğlu, Anastasios Bakasetas için resmi teklif gelmediğini söyledi.
 

Fenerbahçe, Anastasios Bakasetas'ı transfer edecek mi?


TRT Spor'a konuşan Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, "Bakasetas için kulübümüze hiçbir resmi teklif gelmedi. Sezon öncesi kamp döneminde Fenerbahçe ilgilendiğini söylemişti ama resmi teklif gelmedi. Bizim istediğimiz rakamlar belli. Bakasetas'a ciddi bir teklif gelseydi değerlendirebilirdik." dedi.

"KANAT OYUNCUSU TRANSFER EDECEĞİZ"
Rosenborg maçı hakkında konuşan Hasan Çavuşoğlu, "Çalışmalarımızın yansımalarını alıyoruz, almaya devam edeceğiz. Hedefimiz UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalmak. Transfer çalışmaları var. Bir kanat oyuncusu transfer etmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Çağdaş Atan ise, "Çağdaş Atan: Oyuncuların gelişiminden ve oyun anlayışından çok memnunum. 2 gündür Rosenborg'u analiz ediyoruz. Salih Uçan bizim önemli oyuncularımızdan birisi. Benim amacım onu daha da geliştirmek." diye konuştu.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)