comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alan'ın menajerinden Ali Koç'a: ''İlk uçak ile geliriz''

30 Ocak 2019, Çarşamba 23:06
Alan'ın menajerinden Ali Koç'a: ''İlk uçak ile geliriz''

Alan Carvalho'nun menajeri Özkan Doğan'dan Ali Koç'a flaş transfer teklifi iddiası gündeme geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe'den transfer döneminin kapanmasına saatler kalan Alan Carvalho transferi iddiası gündeme geldi. Sözcü Gazetesi, Alan Carvalho'nun Türkiye temsilciliğini yapan menajer Özkan Doğan'ın Ali Koç ile yaptığı görüşmenin detaylarını açıkladı.


Fenerbahçe Transfer: Fenerbahçe, Alan'ı transfer edecek mi?


Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak ve Şükrü Hanedar'ın Dubai'ye giderek transferinde olumsuz sonuç aldığı Brezilyalı yıldız Alan Carvalho, menajerler tarafından Fenerbahçe'ye önerildi.
Alan Carvalho'nun Türkiye temsilciliğini yapan menajer Özkan Doğan, Ali Koç'a: ''Eğer kulübüne 3 milyon Euro oyuncuma 3 milyon Euro verirseniz yarın sabah ilk uçak ile Türkiye'ye geliriz'' teklifinde bulundu. Ali Koç'un ise bu teklife: ''Teknik sorunlu Comolli ile görüşürüm eğer talep olursa size geri dönüş yaparım'' yanıtı verdiği iddia edildi.
 

Menajer Özkan Doğan kimdir?


Galatasaray'ın Alan Carvalho transferi olumsuz sonuçlandı. 3 gündür Dubai'de bulunan Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak ile İdari Menajer Şükrü Hander, İsyanbul'a döndü. Galatasaray yönetimi oyuncunun yüksek maliyeti nedeni ile transferden vazgeçti.
Alan Carvalho'nun Galatasaray'a transferinin olumsuz sonuçlanmasının ardından flaş bir iddia gündeme geldi. Galatasaray yönetiminin 2 ay önce Alan Carvalho transferi için yetki verdiği menajer Özkan Doğan'ın 3 milyon Euro komisyon istediği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Menajer Özkan Doğan'ın istediği komisyon neden ile Alan Carvalho transferinin olumsuz sonuçlandığı iddia edildi.
Alan Carvalho'nun transferinin iptal olduğu bilgisi gündeme gelince Galatasaray taraftarları menajer Özkan Doğan'ın sosyal medya hesabına yorum yağmuru yaptı. 


Alan Carvalho kimdir? Alan Carvalho golleri


Çin ekibi Guangzhou Evergrande takımında forma giyen 29 yaşındaki Brezilyalı golcü oyuncu Alan Carvalho bu sezon Guangzhou Evergrande forması altında 22 karşılaşmada süre aldı. Alan bu süreçte 19 gol, 8 asistlik başarılı bir performans ortaya koydu. Alan Carvalho'nun Guangzhou Evergrande takımı ile 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Guangzhou Evergrande takımı 2015 yılında Alan Carvalho'yu Salzburg takımından 11 milyon Euro bonservis bedeli karşılında transfer etmişti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"