comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Akhisarspor taraftarları Fenerbahçe maçına gitmeme kararı aldı (Akhisar - FB Türkiye Kupası biletleri)

08 Mayıs 2018, Salı 02:07
Akhisarspor taraftarları Fenerbahçe maçına gitmeme kararı aldı (Akhisar - FB Türkiye Kupası biletleri)

Akhisarspor taraftarlarından flaş karar! Akhisarspor taraftar grubu Akigolar, Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile Diyarbakır'da oynanacak olan kupa finaline gitmeyeceklerini açıkladı. 

FutbolArena - Akhisarspor taraftarlarından Fenerbahçe ile oynanacak kupa maçına boykot! Fenerbahçe - Akhisarspor Türkiye Kupası final maçının biletini arayanlar son dakika haberiyle karşılaştı. Akhisarspor taraftarları Fenerbahçe maçına neden gitmiyor? Akhisarspor taraftar grubu Akigolar, yapılan çifte standart nedeniyle Fenerbahçe ile oynanacak olan kupa finaline çıkmayacaklarını açıkladı. 


Akhisarspor - Fenerbahçe Türkiye Kupası biletleri


Ziraat Türkiye Kupası finalinde 10 Mayıs Perşembe günü oynanacak olan Akhisarspor - Fenerbahçe maçı öncesinde Akhisarspor taraftar grubu Akigolar flaş bir karar alarak Diyarbakır'a gitmeyeceklerini açıkladı. Akigolar taraftar grubundan yapılan açıklama şu şekilde:

Fenerbahçe biletlerinin İnternet üzerinden, Akhisarspor biletlerinin ise sadece Akhisar Stadyum passolig gişesinden satışa sunulacağından, 04.05.2018 tarihinden itibaren İnternet üzerinden Akhisarspor passolig kartına başvuran şahıslara bilet satışı yapılmayacağından,
Akhisarspor tribün biletlerinin sadece Akhisarspor passolig kartları için satışa sunulacağından., rakibimize 15.108, bizlere 7.422 adet yer ayrılmasından dolayı, 1970 Akigo Taraftarlar Derneği ve Akigolar olarak maça gitmeme kararı almış bulunmaktayız. Çifte standartların kullanıldığı ve Akhisarspor taraftarına yapılan bu ayrımcı kuralları koyanları kınıyor, göz yumanları ise Allaha havale ediyoruz.

1970 Akigo Taraftarlar Derneği
AkigolarSon dakika Akhisarspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"