comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ahmet Nur Çebi'den cevap: "Algı yaratmadım gündemi değiştirdiler"

03 Aralık 2020, Perşembe 21:08
Ahmet Nur Çebi'den cevap:

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Fenerbahçe derbisi sonrası tartışmalı hakem kararları hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, TRT Spor'da katıldığı programda Fenerbahçe yöneticisi Alper Pirşen'in "Algı yarattılar" sözlerine yanıt vererek, "Ben algı yaratmadım ve böyle bir niyetim asla olmadı. Bunu düşünerek konuşmadım." dedi. 

"HAKEMDEN CANI YANAN BEŞİKTAŞ'TI"
Kesinlikle genç hakemlerin görev yapmasını istiyorum. Nasıl bir genç kaleciyi yetişmesini sağlamak oynatarak mümkün oluyorsa, hakemlerin de maç yöneterek iyi hakem olacaklarını biliyorum. Dedim ki, zaten tecrübeli hakemlerimiz hata yapıyor. Hata yapacaklarsa genç hakemlerimiz yapsın. Derbi biraz ağır gelmiş olabilir. Çünkü son Fenerbahçe maçında canı yanan taraf Beşiktaş'tı. Ne hikmetse maç konuşulacağı yerde, mağdur olan 

"BEN ALGI YARATMADIM, GÜNDEMİ DEĞİŞTİRDİLER"

Fenerbahçeli yönetici benim algı yarattığımı söyledi. Maçın bütün güzelliğini ortadan kaldırdılar. Gündemi değiştirdiler. Televizyonlarda Ahmet Nur Çebi algı yarattı diye tartışılıyor. Ben algı yaratmak için herhangi bir ifadede bulunmadım. 

"FENERBAHÇE CAMİASINA SAYGIM VAR, ALİ KOÇ İLE SAYGIN BİR İLİŞKİMİZ VAR"

Fenerbahçe camiasına saygım var. Ali Koç ile saygın bir ilişkimiz var. Benim Ali beye, Fenerbahçe camiasına futbol dışı yanlış yapmam söz konusu değil. Hakem işlerine onların çok takılmaması gerekiyor. Çıkacaksın topunu oynayacaksın. Biz 10 kişi yendik. Futbol böyle çünkü. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"