comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ahmet Ercanlar, FutbolArena TV'de: "Ali Koç ile yeni bir dönem"

03 Haziran 2018, Pazar 18:45
Ahmet Ercanlar, FutbolArena TV'de:

Fenerbahçe Kongresi'nde başkanlık seçiminde oy sayma işleminin devam ettiği anda Hürriyet muhabiri Ahmet Ercanlar, son gelişmeleri FutbolArenaTV'de aktardı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Kongresi'nde oy sayma işleminin devam ettiği sırada Hürriyet muhabiri Ahmet Ercanlar, son gelişmeleri FutbolArena'ya aktardı. 


Fenerbahçe Başkanlık seçimi son dakika haberleri


Ahmet Ercanlar, FutbolArena TV'ye yaptığı açıklamada, "Ali Koç kazandı diyebiliriz. Fenerbahçe'ye hayırlı olsun. Aziz Yıldırım stattan ayrıldı. Fenerbahçe'de yeni bir dönem başlayacak. Ali Koç bambaşka bir insan. Tarzı bambaşka. Kişiliği bambaşka. Fenerbahçe ve Türk futbolu Ali Koç ile beraber çok değişecektir. 2. sandık rakamları Ali Koç: 437 Aziz Yıldırım: 108. olarak ileteyim. dedi." ifadelerini kullandı. 
 

Ali Koç'un yönetim kurulu listesi açıklandı mı?


FutbolArena edindiği bilgilere göre Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı Ali Koç'un yönetim listesine girecek 3 ismi ulaştı. Ali Koç yapılacak seçimli kongrede yönetim listesinde Aziz Yıldırım'ın eski yönetimlerinde yer alan iki ismi dahil etti. Ali Koç, Aziz Yıldırım ile çalışan Turhan Şahin ve Semih Özsoy isimlerine yeni yönetim kurulunda yer verecek.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)