comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ahmet Çakar'dan Volkan Demirel'e destek! "Şiddetle kınıyorum"

05 Ekim 2018, Cuma 22:34
Ahmet Çakar'dan Volkan Demirel'e destek!

Fenerbahçe'de 3 oyuncu kadro dışı bırakılırken bu isimler arasında bulunan Volkan Demirel'e Ahmet Çakar'dan destek geldi. Çakar, karara sert eleştiriler getirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'de Başakşehir ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürürken Ahmet Çakar, kadro dışı bırakılan Volkan Demirel'e destek çıktı.
 

Ahmet Çakar'ın Volkan Demirel yorumu


Ahmet Çakar, Volkan Demirel'in günah keçisi olarak ilan edildiğini belirtti.

Twitter hesabından yorumlarda bulunan Ahmet Çakar: "Fenerbahçe'ye 15 yıl hizmet vermiş ve bu kötü tabloda diğer tüm oyunculardan da az sorumluğu bulunan Volkan Demirel'in kadro dışı bırakılması kolaycılıktır, adam satmadır, günah keçisi uydurmaktır. Şiddetle kınıyorum" diye konuştu.
 

Fenerbahçe'de Volkan Demirel neden kadro dışı bırakıldı?


Fenerbahçe'de Volkan Demirel'e kadro dışı bırakılmasıyla ilgili hiçbir gerekçe bildirilmedi. Telefonla tecrübeli oyuncuya kadro dışı bırakıldığı bilgisi verildi. Volkan Demirel'in de bu durum karşısında herhangi bir soru yöneltmediği ve "Tamam" dediği öğrenildi. Volkan Demirel'e kadro dışı bırakılmasıyla ilgili bir gerekçe sunulmadı. 
ALİ KOÇ SİNYALİ VERMİŞTİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Değişime direnenler var" şeklinde bir ifade kullanmıştı. Bu sözlerden kısa süre sonra kadro dışı kararının gelmesi Ali Koç'un böyle bir hazırlığı olduğu şekline yorumlandı.

TL BİRİMDEN MAAŞ ALAN İLK FUTBOLCU

Volkan Demirel sezon başında Fenerbahçe ile sözleşme yenilirken Sarı-Lacivertli ekipte TL cinsinden maaş alan tek futbolcu konumunda bulunuyordu. Volkan Demirel 2 milyon TL'ye imza atmıştı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (20 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.