comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ahmet Çakar'dan tepki çeken tweet! Önce attı, sonra sildi

05 Aralık 2018, Çarşamba 17:40
Ahmet Çakar'dan tepki çeken tweet! Önce attı, sonra sildi

Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Ersun Yanal ile ilgili attığı tweetten sonra tepki çekti. Ahmet Çakar gelen tepkilerin ardından tweetini sildi.

FutbolArena - Fenerbahçe, 2013-2014 sezonunda şampiyonluk yaşayan Ersun Yanal ile yeniden görüşüyor. Bu görüşmeyle ilgili olarak bir tweet atan spor yorumcusu Ahmet Çakar, attığı tweet büyük tepki görünce sildi. 


Ahmet Çakar'ın Ersun Yanal ile ilgili tweeti


Attığı tweette "Fenerbahçe Kazım Ersun Yanal ile anlaşacak galiba. Normal idmanları Ersun hoca yaptıracak ama Ersun beyin kız arkadaşlarıyla buluşma saati antrenman saatiyle çakışırsa bu kez idmanlara Koeman nezaret edecek ..." ifadelerini kullanan Ahmet Çakar'a, Fenerbahçeli taraftarlardan büyük tepki geldi. 

Kısa süre sonra tweetini silen Ahmet Çakar, "Haklısınız, sildim" şeklinde yeni bir tweet daha gönderdi. 

 

Fenerbahçe Ersun Yanal ile anlaştı mı?


Öte yandan Milliyet Gazetesi muhabiri Senad Ok sosyal medyadan yaptığı paylaşımında, "Fenerbahçe yöneticisi Semih Özsoy ile görüşen Ersun Yanal, kendisine teklif edilen 6 aylık sözleşmeyi kabul etmedi. Semih Özsoy, Ersun Yanal'ın cevabını Ali Koç ile beraber değerlendirecek." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe taraftarları geçtiğimiz hafta Samandıra'da toplanarak takımın başına yeniden Ersun Yanal'ın getirilmesini talep etmişti. Sarı lacivertli yönetimin Ersun Yanal'dan gelen cevap sonrası atacağı adımlar merak konusu oldu. 

Fenerbahçe ile ilgili haberlere Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (25 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.