comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ahmet Çakar'dan Mahmut Uslu'ya sert tepki! "Sokağa çıkamayacaksınız."

05 Şubat 2018, Pazartesi 01:45
Ahmet Çakar'dan Mahmut Uslu'ya sert tepki!

Ahmet Çakar, Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu'nun "Yetiştirme Taraftar." sözlerine sert tepki gösterdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu'nun Faruk Ilgaz Tesisleri'nde kongre üyeleriyle birlikte katıldığı yemekte Fenerbahçe Başkanını kongre üyeleri seçer, yetiştirme taraftarlar değil." sözlerine Ahmet Çakar'dan sert tepki geldi. Ahmet Çakar, Beyaz TV'de canlı yayında Mahmut Uslu'ya seslendi. 


Ahmet Çakar Mahmut Uslu kavgası (Beyaz TV)


Ahmet Çakar, Beyaz TV canlı yayında Mahmut Uslu'ya şunları söyledi:

"HAİN DEDİĞİNİZ MEHMET ALİ AYDINLAR'DAN PARA ALDINIZ"
Sen kimsin Mahmut Uslu? Sen ve başkanın, yöneticilerinin son çırpınışları. Siz Fenerbahçe'ye hizmet etmiyorsunuz. Mahmut Uslu utanmalısın. Yeiştirme taraftar ne demek?" O zaman kongre üyeleri içerisinde sizin beslediğiniz üye veya taraftar var mı?"  "Yetiştirme taraftar dediğiniz sizler için jop yedi. Siz köşkünüzde otururken o taraftar paralarından arttırarak stada geldi. Utan Mahmut Uslu utan!  "Mahmut Uslu siz koltuk için hain dediğiniz Mehmet Ali Aydınlar'dan para aldınız. Daha konuşayım mı?"

"UTANMIYOR MUSUN BESLEME TARAFTAR DEMEYE?"

Mahmut Uslu konuşursa Ekim'e kadar, konuşmazsa Kasım'a kadar. Sen utanmıyor musun Fenerbahçe taraftarına besleme taraftar demeye? Sizler havyar yerken, 20 milyon taraftarın büyük kısmı çoluk çocuğun harçlığından arttırıp maçlara gitti."

"ALİ KOÇ'TAN KORKUYORSUNUZ"

Gün gelecek sokağa çıkamayacaksınız. Yüzünüz olmayacak. 3-5 tane oy uğruna entresan yerlerde yemek düzenleyip, taraftarı satıyorsunuz. Onlar hiçbir şey diyorsunuz. 3-5 tane delegenin oyunu alıp, Ali Koç gibi sizi korkutan, hepinizin eğitimini, parasını, vizyonunu toplasan Ali Koç'un sol bacağının alt kısmı etmez. Kudurdunuz, paniklediniz. Var oluş nedenine köpek dediniz! Utanın! 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.