comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ahmet Çakar'dan Fenerbahçe ve Galatasaray maçının hakemlerine: "Dürüst değiller!"

17 Şubat 2019, Pazar 23:37
Ahmet Çakar'dan Fenerbahçe ve Galatasaray maçının hakemlerine:

Ahmet Çakar, Fenerbahçe - Atiker Konyaspor ve Kasımpaşa - Galatasaray maçının hakemlerini sert bir dille eleştirdi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 22. haftasında oynanan maçların ardından Beyaz TV'de Ahmet Çakar, hakemleri ve özellikle VAR hakemlerni sert bir dille eleştirdi. 

"HAKEMLERİN DÜRÜST OLDUĞUNA İNANMIYORUM"
Hakemlerin dürüst olduğuna inanmıyorum. Hayatım boyunca hakemlerin iyi niyetinden şüphe etmeyen bir insandım. 17 Şubat 2019 tarihi itibariyle, 20 küsür sene hakemlik yapmış ve medyada görev yapan hakem eskisi olarak şunu söylüyorum, VAR'ı da, koordinatörünü de hakemlerin dürüst olduğuna inanmıyorum. En büyük entrika VAR hakemlerinde dönüyor. 

"BÜYÜK TAKIMLARI KARŞINIZA ALMAYIN DENDİ"

Beyler! Büyük takımları karşınıza almayın dendi. Büyük takım kimdir? Bugün 3 maç seyrettim. Allah'ın gücünü bazı maçlarda net gördüm. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ATV'de izledim. Hissetmiş ve şunu söyledi: VAR'ları da denetleyecek bir sistem olması lazım dedi. Ya koku aldı. Ya da düz mantık olarak söyledi. 

"ALİ KOÇ BAĞIRDIĞINDAN NAMOĞLU, FENERBAHÇE'NİN GAZINI ALMAK İÇİN FIRAT AYDINUS'U VERDİ"

Ali Koç bağırdığı için Yusuf Namoğlu gider ayak Fenerbahçe'nin gazını almak için Fırat Aydınus'u verdi. Skrtel'in pozisyounu izlerken oha çüş dedim. Fırat Aydınus sarı verdi ama olabilir. Ancak VAR bunun için kurulmuş bir sistem. Skrtel 13. dakikada kırmızı kart görmesi gerekirken, atılmıyor. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)