comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ahmet Çakar'dan Aykut Kocaman'a sert sözler: "Sen utanmıyor musun da..."

05 Mart 2018, Pazartesi 01:05

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın, Süper Lig 24. haftasında oynanan Akhisarspor maçının ardından yaptığı açıklamalara Ahmet Çakar'dan sert tepki geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 24. haftasında sahasında Akhisarspor'a 3-2 mağlup oldu. Maçın ardından teknik direktör Aykut Kocaman'ın hafta arası Vodafone Park'ta oynanan Beşiktaş maçına dair açıklamalarına Ahmet Çakar'dan çok sert cevap geldi. 


Ahmet Çakar'ın Aykut Kocaman'a söylediği sözleri


Aykut Kocaman'ın, "Beşiktaş ile oynadığımız maçta taç hırsızlığı yapıldı." sözleri sosyal medyada bir anda gündem olurken, Ahmet Çakar ise Beyaz TV'de Aykut Kocaman'ı ağır bir dille eleştirdi. 

Aykut Kocaman sen şaşırmışın. Zaten daha önceki haftalarda ruh sağlığım bozulmazsa diye yolunu yapıyordun. Şaşırmışsın, saçma sapan şeyler konuşuyorsun. Yemini billah ediyorsun çok ciddi psikolojik problemlerin var. BU da sahaya, oyuncu ilişkilerine ve sana yansıyor. Tıp Doktoru olarak konuşuyorum. Senin sorunun var. Oynamayan bir oyuncunu, Volkan'ı böylesine bir mağlubiyet sonucu ağır şekilde taraftarın önüne atıyorsun. 
Taçsız kral Aykut'sun sen artık! Dünyada numunesi olmayan, amatör kümede numunesi olmayan bir laf. Tacımız çalındı diyor. Utanmıyor musun bu lafı kullanmaya? Maçtan 4 gün sonra bunu söylüyorsun üstelik. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.