comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ahmet Çakar'dan Aykut Kocaman'a sert cevap ve olay Bülent Yıldırım iddiası: "Bir kulüp istedi bu hakemi"

18 Mart 2018, Pazar 00:07

Ahmet Çakar, Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin ardındn Aykut Kocaman'ın basın toplantısındaki açıklamalarına sert cevap verdi ve Bülent Yıldırım hakkında çarpıcı bir iddia ortaya attı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın Galatasaray maçının ardından hakem hakkındaki açıklamalarının ardından Beyaz TV ve Ahmet Çakar'a yönelik, "Laflarımı cımbızla çekme konusunda oldukça iyisiniz." sözlerine Ahmet Çakar'dan sert cevap geldi. 


Ahmet Çakar - Aykut Kocaman kavgası


Ahmet Çakar Beyaz TV'de yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe taraftarlarına aylarca umut aşıladın. Sonra bu hakemlerle şampiyon olamadık dedin. İnişli çıkışlı demeçler. Ancak bütün haftalar korkak ve zevksiz futbol oynattın. Bu akşam da net konuşamıyorsun. Bu akşam kötü oynadın ve Galatasaray senden daha iyi oynadı" dedi.

"Hakemin vermediği 2 penaltıyı da çatır çatır konuşamadın. Sen star düşmanısın ve korkak futbol oynatan bir adamsın. Fenerbahçe tarihine fiyasko yaşattın. Bu gece laflarımızı cımbızla çekiyor gibi laflar edip manasız sözlerle kadın kuaförlüğüne başladın resmen." diye konuştu. 
 

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi Bülent Yıldırım


Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin ardından kararlarıyla eleştiri alan Bülent Yıldırım hakkında da olay bir iddia ortaya atan Ahmet Çakar, "Bir futbol kulübü hafta arası Bülent Yıldırım'ın derbiye atanmasını çok istedi. Bundan sakın şike gibi bir sonuç çıkarmayın." diye konuştu. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.