comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ahmet Çakar'dan Aykut Kocaman'a ağır sözler! "Sinsi, kıskanç, bu rezillik."

28 Ocak 2018, Pazar 23:40
Ahmet Çakar'dan Aykut Kocaman'a ağır sözler!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın Trabzonspor maçında Valbuena'yı yedek bırakmasına Ahmet Çakar çok sert tepki gösterdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 19. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile 1-1 berabere kaldı. Maç öncesi ve müsabaka sonrasında teknik direktör Aykut Kocaman'a Valbuena'nın yedek kalması ve Hasan Ali'nin orta sahada oynatılmasından dolayı ciddi tepki gösterildi. Beyaz TV yorumcusu Ahmet Çakar, Aykut Kocaman'a en sert tepkiyi gösteren isimlerden biri oldu. 


Ahmet Çakar'ın Aykut Kocaman açıklamaları


Trabzonspor - Fenerbahçe maçının ardından Ahmet Çakar'dan Aykut Kocaman'a sert tepki geldi. 

"AYKUT KOCAMAN SPORTİF SEKRETERDİR"
Aykut Kocaman denen sözde antrenör, sözde teknik adam benim için hiçbir zaman sportif sekreterden öteye geçmemiş bir adam. Bugün maçın başlamasına 1 saat kala kadro açıklandı. Hasan Ali ve İsmail'i görür gibi oluyorum. Acaba biri yedekler bölümünde mi diye baktım. Yedeklerde Valbuena ve Soldado var. 

"AYKUT KOCAMAN SEN SİNSİ VE ŞÖHRETİ ÇEKEMEYEN BİR ADAMSIN"

Bugün bir rezilliğe imza attı dedim. Hasan Ali'ye yer bulmaya çalışıyorlar. Kaleci hariç her yerde oynattılar maç öncesinde. Bir başladı maç, Hasan Ali Josef'in yanında oynuyor. Manasız. Milyonlar verdiğin Valbuena ve Soldado ile başlıyorsan, 1-0'dan sonra kurtarıcı olarak sahaya sokuyorsan sen hoca değil, Fenerbahçe düşmanısın. Hadi diyelim bunca yılımıza rağmen Fenerbahçe düşmanı da değilsin, sen asla büyük takımların hocası değilsin. Sen kıskanç ve sinsisin. Şöhreti çekemiyorsun. Valbuena'ya emzikli sokak çocuğu muamalesi yapıyorsun. Alex'i de çekemedin, sen bitirdin. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)