comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ahmet Çakar'dan Arda Turan'a sert tepki! 'Allah cezanı versin'

11 Ekim 2018, Perşembe 12:07
Ahmet Çakar'dan Arda Turan'a sert tepki! 'Allah cezanı versin'

Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Arda Turan'ın karıştığı kavga sonrası olay yaratan bir paylaşımda bulundu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir forması giyen Arda Turan, geçtiğimiz gün şarkıcı berkay Şahin ile yaşadığı kavgayla gündem oldu. Arda Turan'ın kafa atarak burnunu kırdığı şarkıcı Berkay hastaneye kaldırıldı. Spor yorumcusu Ahmet Çakar yaşanan olayın ardından Arda Turan hakkında sert ifadeler kullandı. 
 

Ahmet Çakar'dan Arda Turan için olay paylaşım


Twitter hesabından paylaşım yapan Ahmet Çakar, "Allah cezanı versin Arda, yine s.çtın. Hep adamlıktan söz ederdin, ben delikanlıyım derdin ya. Demek adamlık ve delikanlılığın kitabında evli kadınlara sarkmak da varmış." dedi.

Şarkıcı Berkay Şahin'e de sert sözlerle yüklenen Ahmet Çakar, "Berkay efendi. Etme bulma dünyası. Çalarsan komşunun kapısını ,birgün çalarlar kapını. İkiniz de aynısınız. Sıkıştınız mı utanmadan din ,Allah,vatan millet laflarına sığınırsınız Ama hertürlü rezilliği yaparsınız Sizden utanıyorum." dedi.

 

Arda Turan Berkay kavgası (Arda Turan Teve2 Berkay açıklaması)


Arda Turan ile Berkay arasında yaşanan kavga magazin gündemiyle birlikte spor kamuoyunda da büyük yankı uyandırdı. Başakşehir forması giyen Arda Turan'ın gittiği eğlence mekanında Berkay'ın karısı Özlem Ada Şahin'in kulağına eğilerek, "Bekar olsan seni kaçırmazdım" dediği iddia edilmişti. Arda Turan yaşanan olayların ardından Teve2 ekranlarındaki 2. Sayfa adlı programa şu açıklamaları yaptı:

" hanımefendi ve arkadaşları yan masamızda eğleniyordu. 1 saat sonra mekana Berkay geldi. Benim yanıma gelip 'Kaptan seninle yarın görüşelim mi' dedi. 'Tamam Berkay, konuşalım' dedim. Önce şakalaşıyor sandım. Sonra gelip ensemden tutunca sinirlendim. Sonra 'sana ne oluyor' dedim, kafayı koydum.

O ana kadar neden kavga ettiğimizi bile bilmiyordum. Olayın detaylarını Aslıhan'dan öğrendim. Onu da Özlem aramış. Duyduklarım karşısında şoke oldum.

Berkay'ın eşiyle aramızda hiçbir sohbet olmadı.

Hastaneye silahla gittim. Berkay'a 'Ben kimsenin karısına, kızına bakmam. Eğer bu iftiraya inanıyorsan bana sık' dedim. Hastanede 'bir yanlış anlaşılma olmuş' dedik. Eşiyle ve Berkay ile sarılarak, helalleşerek ayrıldık.

Sabah uyandığımda Berkay ve eşinin bu açıklamalarını okudum."

ARDA TURAN BERKAY PAYLAŞIMLARI

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.