comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ahmet Çakar: 'Tezgah var! Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarında...'

16 Şubat 2020, Pazar 23:56
Ahmet Çakar: 'Tezgah var! Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarında...'

Ahmet Çakar, Süper Lig 22. haftasında oynanan maçların ardından "Siyaset değil! Başka tezgah var!" dedi. 

FutbolArena - Süper Lig 22. haftasında oynanan Galatasaray - Yeni Malatyaspor ve Ankaragücü - Fenerbahçe maçlarının ardından Beyaz TV yorumcusu Ahmet Çakar, çok sert ve gündem yaratan değerlendirmelerde bulundu. Özellikle Galatasaray-Yeni Malatyaspor maçının hakemi Alper Ulusoy kararlarıyla çok eleştirildi ve tartışma konusu oldu. 


Ahmet Çakar 16 Şubat 2020 Pazar Beyaz TV yorumları


Yeni Malatyaspor'un ilk yarının sonunda penaltı beklediği pozisyonla ilgili Seri'nin net bir şekilde elle oynadığını söyleyen Ahmet Çakar, şu ifadeleri kullandı:

"SİYASET DEĞİL! BAŞKA BİR TEZGAH VAR"
VAR hakeminden tık yok. Buna mukabil Malatya'nın kazandığı penaltıdan 50 metre geriye alıyorlar. Seri çok net topu elle kesiyor.  Sayın Nihat Özdemir! MHK'nın derhal bugün görevden alınmaları lazım da. Dün Fenerbahçe'nin yediği goldeki açık el bilerek, istenerek mi pas geçildi? beIN Sports tekrarlamadı ama o beni ilgilendirmez.  Siyasetle alakası yok. Başka bir güç var. Başka bir tezgah var. Nihat Özdemir tezgah olmadığını ispatlamak zorunda. 

Abdülkerim Durmaz ise, "Çok açık ve net bir şey söyleyeceğim. Bunu kimse açık dile getirmiyor. TFF ve MHK, Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını istemiyor." dedi. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)