comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ahmet Çakar: 'Ali Koç'a oy vermemek düşmanlıktır'

20 Mart 2018, Salı 11:48
Ahmet Çakar: 'Ali Koç'a oy vermemek düşmanlıktır'

Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar, FutbolArena'ya Fenerbahçe'nin seçim gündemi ve Spor Toto Süper Lig'deki şampiyonluk yarışıyla ilgili yorumlar yaptı.

FutbolArena Özel - Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar, FutbolArena'ya özel değerlendirmeler yaptı. Ahmet Çakar özellikle Fenerbahçe'nin seçim gündemine ilişkin çarpıcı fikirler paylaştı. Çakar ayrıca şampiyonluk yarışına da değindi.

Ahmet Çakar, FutbolArena'ya açıklamalarda bulunurken, Süper Lig'de şampiyon olacak takımın her hafta değişebileceğini söyledi.


Ahmet Çakar'ın Süper Lig'deki şampiyonluk yorumu


Ahmet Çakar, "Şampiyonun kimin olacağı yönelik herhangi bir tahminde bulunamam. Zor bir soru. Haftadan haftaya değişen bir şampiyonluk yarışı var. Kim derse ki şu takım şampiyon olacak; çok zor bir tahmin olur. Şampiyonluk adaylarının aralarında oynayacağı maçlar var. Anadolu takımlarına karşı puan kaybedebiliyorlar. Her hafta favori değişir" diye konuştu.

 

Ahmet Çakar, Ali Koç ve Aziz Yıldırım için neler dedi?


Ahmet Çakar, Fenerbahçe'de yapılacak seçimle ilgili FutbolArena'yagörüşlerini paylaştı. Çakar verdiği röportajda  "Ali Koç'a oy vermemek Fenerbahçe düşmanlığıdır" şeklinde görüş belirtti.

"AZİZ YILDIRIM'IN KARŞISINA ALİ KOÇ ÇIKARSA..."

 "Bir Fenerbahçe genel kurul üyesi, mevcut başkan Aziz Yıldırım'ın karşısına Ali Koç çıktığında, buna rağmen Aziz Yıldırım'a niye oy verdiğini anlatamaz. Çünkü karşısına çıkan adam çok yaşlı olabilir, bir ayağı çukurda dersiniz; oy vermezsiniz. Bir adam çıkar, parasız pulsuz birisi; dersiniz ki, "Ben bu adama oy vermem" veya bir aday çıkar, görgüsüz ve cahil olur, yine oy vermezsiniz."

"ALİ KOÇ İSTESE 500 MİLYON DOLAR KREDİ ALIR"

"Ali Koç dünyanın en önemli üniversitesini bitirmişt bir adam. Türkiye'nin en zengin kurumlarından birinin patronlarından... Fenerbahçe sevgisi tartışılmaz. Dünyanın herhangi bir bankasından kişisel kefaletiyle 500 milyon Doları kredi alabilecek gücü var. Aziz Yıldırım'ın yaptığı iyi şeyler var kötü şeyler var. Ama yaptığı kötü şeyler; yanlış şeyler. Doğru söylemediği çok şeyler var. Ali Koç ile Aziz Yıldırım varken Ali Koç'a oy vermemek Fenerbahçe düşmanlığıdır"

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!