comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Advocaat'tan taraftara sitem! "Hala anlayamadılar" - Fenerbahçe Haberleri

30 Nisan 2017, Pazar 15:38
Advocaat'tan taraftara sitem!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Rizespor maçı öncesinde taraftarlara sitemde bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Çaykur Rizespor maçı öncesinde konuştu. 

"İLGİ ÇEKİCİ OLACAKTIR"
"Aslında oyuncularıma da aynı şeyi söyledim. Bugün bizi sonuna kadar mücadele edecek ve skor alabilecek her şeyi yapabilecek takım bekliyor. Böyle maçlar her zaman zor olmuştur. Bugün de bunu hissediyorum. İlgi çekici olacağını düşünüyorum. Neler yapacağımızı görmek benim için ilgici çekici olacak. Galatasaray ve Başakşehir maçlarından sonra aynı mücadeleyi sergilememiz lazım. Eğer sonuna kadar gitmemiz gerekiyorsa..."

"TARAFTARLARIMIZ ŞUNU ANLAYAMADI:"

"Muhtemelen taraftarlarımız hala dolu bir statta oynamanın ne demek olduğunu anlamamış durumdalar. Taraftarsız oynamak sezonun geneline bakarsak 12 puan demektir. Fenerbahçe gerçekten üst düzey bir kulüp ve 5-10 bin seyirci önünde oynayamaz. Kıyaslarsak 10-15 puan fark var demektir."
 

Mehmet Demirkol'dan Advocaat'a Fenerbahçe taraftar gönderme


Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat'ın, Çaykur Rizespor maçı öncesi tribünlerin dolmamasıyla ilgili sitemkar sözlerinin ardından NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Oysa taraftarın anlamadığı değil anlatmak istediği bu." dedi. Demirkol, Advoacat'ın Muhtemelen taraftarlarımız, dolu bir statta oynamanın ne demek olduğunu hala anlamamış. Fenerbahçe 5-10 bin kişiye oynayamaz" sözleri üzerine bu açıklamayı yaptı. 

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!