comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Adil Rami'nin programı iptal edildi! Pamela Anderson

19 Eylül 2019, Perşembe 15:49
Adil Rami'nin programı iptal edildi! Pamela Anderson

Fenerbahçe'nin yeni transferi Adil Rami'ye Fransa'da katılacağı programda sansür uygulandı.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Adil Rami'nin Fransa'da yarışacağı bir program iptal edildi. Fransız savunmacının eski sevgilisi Pamela Anderson'dan ayrılmasının ardından çekimlerin yayınlanmasının iptal edilmesine karar verildiği açıklandı. 
 

Fenerbahçe Haberleri 19 Eylül Perşembe 2019


Fransa devlet televizyonu olan France 2 ekranlarında yayınlanacak olan La course des champions adlı yarışma programında Adil Rami de yer alacaktı. Tecrübeli futbolcunun bu program için geçtiğimiz aylarda çekimleri tamamladığı belirtildi. Fakat oyuncunun Pamela Anderson'dan ayrılmasının ardından, önümüzdeki günlerde yayınlanacak programdaki çekimlerinin kesileceği açıklandı. 

Programın yapımcısı olan Jean Louis Blot, "Adil Rami de programa katılacaktı ancak onu artık tutamadık. Çünkü kendisi, artık ayrılmış olduğu bir kurum için yarışacaktı. Bu nedenle onunla devam edemeyeceğiz. Kendisiyle Pamela ile ayrılmadan önce çekim yapmıştık. Artık bunları yayınlamanın bir anlamı kalmadı." dedi.

Adil Rami, söz konusu yarışmada kadın dayanışma örgütü olan Solidarite Femmes adına yarışacaktı. Fakat Rami'nin Pamelo Anderson'a şiddet uyguladığı iddialarının ardından bu grupla anlaşması sona ermişti.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)