comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Adama Traore transferi için Fenerbahçe'den Fransa'ya çıkarma

16 Ocak 2018, Salı 09:20
Adama Traore transferi için Fenerbahçe'den Fransa'ya çıkarma

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken Adama Traore için nabız yoklayan yönetimin görüşmeleri somutlaştırmak adına Fransa'ya çıkarmaya hazırlandığı iddia edildi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken Adama Traore ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Monaco'da oynayan futbolcu için yönetimin masya oturma kararı aldığı iddia edildi. Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da.
 

Fenerbahçe'de Adama Traore transferi ne durumda?


Fenerbahçe'de transfer çalışmaları sakin geçerken bir fırsat kollayan yönetim Adama Traore'yi gündemine almıştı. Maliyet araştırması yapan yönetim bir fırsat yakalayınca Monaco'ya çıkarma yapma kararı aldı.

Fotomaç'ın haberine göre, Sarı-Lacivertli yönetim Monaco kulübü ile Fransa'da masaya oturma kararı aldı. Malili oyuncu Traore'nin Monaco'da fazla şans bulamaması Fenerbahçe için fırsat oldu. İdari menajer Hasan Çetinkaya, hafta içinde Fransa'ya giderek 22 yaşındaki yıldız için Monaco'lu yetkililerle pazarlık yapacak.
 

Adama Traore nasıl bir futbolcu?


Geçtiğimiz sezonu Portekiz ekibi Rio Ave'de kiralık geçiren Traore 8 ve 10 numara pozisyonlarında görev yapabiliyor. Yönetim genç yıldızın kiralanması için Monaco ile temasa geçecek. Öte yandan Kocaman'ın kontenjanda boşluk açmak için Isla'yı gözden çıkarabileceği öne sürülüyor. Kocaman'ın sağ bekte Şener ve Dirar'ı kullanabileceği için böyle bir düşünce içinde olduğu iddia ediliyor..
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)