comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Acun Ilıcalı'dan transfer sözleri: "Fenerbahçe'den futbolcu alabiliriz"

15 Eylül 2020, Salı 21:50
Acun Ilıcalı'dan transfer sözleri:

Fortuna Sittard Kulübü'nü satın alan Acun Ilıcalı, Fenerbahçe hakkında transfer açıklamalarında bulundu.

FutbolArena - Ünlü televizyoncu ve Fortuna Sittard Kulübü'nün sahibi Acun Ilıcalı, Haber Global'de Candaş Tolga Işık'ın "Az Önce Konuştum" programına konuk oldu. Acun Ilıcalı, Fenerbahçe hakkında transfer açıklamalarında bulundu.

FORTUNA SITTARD'I NEDEN ALDI?
"Benim çok güvendiğim isim Ogan Tarhan'ın içinde olduğu bir oluşumdu. Çok takdir ettiğim için bu operasyonun içinde olmak istedim. Ciddi bir yatırım yaptık. Kulübü hak ettiği yere taşımak istiyoruz. Hollanda futboluna aşırı sempatim var. Küçükken Dünya Kupası'nda Hollanda'yı tutardım. Türk futboluna da faydalı olmak istiyorum."

"MİHA ZAJC'I KİRALAYACAKTIK"

"Fenerbahçe, Fortuna Sittard'dan bir oyuncu isterse öncelik veririm. Fenerbahçe'den futbolcu da kiralayabiliriz. Zajc'ı alternatif olmasa kiralayacaktık, satın da alabilirdik. Sonra İtalya'dan talip çıktı."

"CANER ERKİN'İ MARCELO SANDILAR"

"Caner ile Gökhan'ı iyi misafir ettiği için Beşiktaş'a teşekkür ediyorum. Caner için 'Fenerbahçe'ye sol bekin kralı geliyor' dedim. Herkes Marcelo sandı. O kadar güveniyorum. Gökhan da Caner de çok faydalı olacak. Takım dediğin yaşlı olur. Genç takımdan kopacaksın. Sistemi gencin üzerine kuramazsın. Sosa'nın, Gökhan'ın ne oynayacağını bilirsin."

"ARDA İÇİN GALATASARAY'A TEŞEKKÜR EDİYORUM"

"Arda Turan'a çok yazık oluyordu, Allah'tan olmadı. Böyle bir kariyerin sonunda bu olmazdı. Buna birisinin dur demesi gerekiyordu, Galatasaray camiası dur dedi. Fatih hoca başta olmak üzere bütün Galatasaray yönetimine teşekkür ediyorum."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)