comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Acun Ilıcalı'dan Mesut Özil itirafı! "Fenerbahçe favori"

08 Mayıs 2020, Cuma 09:41
Acun Ilıcalı'dan Mesut Özil itirafı!

Acun Ilıcalı, Fenerbahçe ile adı sıkça anılan Mesut Özil hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Acun Ilıcalı, Fenerbahçe ve Mesut Özil ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. CNN Türk'ün Instagram hesabında canlı yayına katılan Ilıcalı, Mesut Özil'in sözleşmesi sona erdiğinde Fenerbahçe'nin favori olacağını söyledi.

"FENERBAHÇE BAŞKANLIĞI DÜŞÜNMÜYORUM"
"Fenerbahçe Başkanlığı yapmak gibi bir düşüncem yok. Bu işte amatör kaldığın zaman dibine kadar işin zevkini yaşıyorsun. Fenerbahçe'nin Avrupa'da oynadığı bütün maçlara gittim. Orada yöneticilerimizin taşıdıkları yükü gördüm. Hayatımda hiç başarısız olmadım. Başarıya karşı aşırı bir bağlılığım var. Ara ara olabilir ama genelde başarısız olmadım. Yönetici olmak benim için kolay değil. Diğer işlerimi bırakmam gerekir, şu anda öyle bir vaktim de yok. Fakat Avrupa'da bir kulüp almayı düşünüyorum."

"MESUT ÖZİL İÇİN FENERBAHÇE FAVORİ"

"Şu anda ekonomik olarak durum iyi değil. Fenerbahçe iyi bir dönem geçirmedi. Şunu getiririm falan diyemem. Mesut Özil için ne desem manşet oluyor. 1 yıl daha sözleşmesi var. Sözleşmesi bittiği anda Fenerbahçe'nin favori olduğunu düşünüyorum. Bu konuda elimden geleni yaparım. Fenerbahçe ve Erzurumspor ne istese yaparım."

"ALEX'İ SURVIVOR'A İSTEMEM"

"Alex'i Survivor'da görmeyi asla istemem. Her futbolcuyu buraya çağırmıyoruz. İlhan Mansız dediğiniz zaman o mücadeleyi gösterebilecek biri olduğunu anlıyorsunuz. Alex'in Türkçesi de zayıf. Ayrıca kendisi şu anda bir aile babası, buraya uygun değil."

"EMRE, ARDA VE BEN İYİ BİR TAKIM OLURUZ"

"Ali Koç'la ayak tenisi oynadım ciddi bir yeteneği var. Emre, Arda ve ben ayak tenisinde çok iyi bir takım oluruz. Bu üçlüye isteyen rakip gelebilir. Arda, Türkiye'nin en kariyerli futbolcusu. Bundan sonra futbola hiç dönmese de efsane olarak kalacak."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"