comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Acun Ilıcalı'dan Mesut Özil bombası: 'Güzel şeyler olacak'

02 Mayıs 2020, Cumartesi 19:02
Acun Ilıcalı'dan Mesut Özil bombası: 'Güzel şeyler olacak'

Acun Ilıcalı, Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili instagram üzerindeki sorulara yanıt verdi. 

FutbolArena - Acun Ilıcalı instagram canlı yayında Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili gelen soruyu yanıtladı. 


Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe - Acun Ilıcalı - Mesut Özil transfer son dakika haberleri


Yakında güzel şeyler olacağını hissettiğini söyleyen Acun Ilıcalı, Mesut Özil'in kontratı bittiğinde favorinin Fenerbahçe olacağını ve söyledi bir Fenerbahçeli olarak bu konuda elinden elinden geleni yapacağını açıkladı. Acun Ilıcalı aynı zamanda şu anda anlatamadığını fakat bir çaba olduğunu da sözlerine ekledi. 

"GÜZEL ŞEYLER OLABİLİR, HİSSEDİYORUM"
Mesut Özil, Fenerbahçe'ye getir şeklinde istekler var. Yakında sanki güzel şeyler olabilir diye düşünüyorum. Öyle hislerim var. Mesut'u çok seviyorum. Fenerbahçeliyim. Bu konuda elimden bir şey gelirse yapacağım. Bu konuda bir çaba içerisindeyiz. Anlatmak isterdim ama çok da anlatamıyorum. Sonra anlatırız. Başkanımız bu konuda zamanı geldiğinde... 

Acun Ilıcalı, "Bildiğiniz gibi kontratlar var, kontratın bitmesi geliyor. Mesut'un kontratı bittiği zaman bence favori Fenerbahçe olur. Çünkü başkanımız Mesut'u getirebilecek bir başkan. Ben de bu konuda elimden ne gelirse yaparım." şeklinde sözlerini noktaladı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"