comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Acun Ilıcalı'dan Fenerbahçelilere: 'Yakında bombamız var!'

17 Nisan 2019, Çarşamba 01:47
Acun Ilıcalı'dan Fenerbahçelilere: 'Yakında bombamız var!'

Acun Ilıcalı'dan flaş açıklama! TV8'de yayınlanan Survivor Ekstra programının konuğu olan Acun Ilıcalı, Fener Ol kampanyasıyla ilgili taraftarları heyecanlandıran açıklamada bulundu. 

FutbolArena - Acun Ilıcalı'dan flaş açıklama! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un başlattığı Fener Ol kampanyasına katılım oranı günden güne artarken, Acun Ilıcalı'nın son olarak Alex de Souza ve Başkan Ali Koç ile birlikte paylaştığı fotoğraf sosyal medyayı salladı. 
Acun Ilıcalı, TV8'de yayınlanan Survivor Ekstra programında canlı yayın konuğu oldu ve izleyicilerden gelen soruları yanıtladı. Ilıcalı'ya sosyal medyadan bir Fenerbahçe taraftarı "Fener Ol kampanyasıyla" ilgili soru yöneltti. Acun Ilıcalı bu soruya kısa ama bir o kadar da merak uyandıran bir yanıt verdi. 
Acun Ilıcalı, "Şu anda bu masada Fenerbahçe ile ilgili konuşmak istemiyorum. Çünkü programın konsepti farklı ama yakında Fener Ol kampanyasıyla ilgili bombamız var." ifadelerini kullandı. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Fenr Ol toplanan para ne kadar? (16 Nisan 2019)


10 bin TL ve üzerinde yapılan bağışların haricinde Fenerbahçe'nin Fener Ol kampanyasında toplanan para 30 milyon TL'yi buldu. 16 Nisan 2019 itibariyle 10 bin TL ve üzeri bağış yapanlar hariç olmak üzere katılım sayısı 450 bine ulaştı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!