comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Acun Ilıcalı'dan Fenerbahçe başkanlığı açıklaması

28 Mart 2021, Pazar 12:16
Acun Ilıcalı'dan Fenerbahçe başkanlığı açıklaması

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Fenerbahçe başkanı olma ihtimali hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe taraftarlığı ile bilinen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, NTV'de Tuğba Dural'ın moderatörlüğünde gerçekleşen O Anın Hikayesi programnda açıklamalarda bulundu.

FENERBAHÇE BAŞKANLIĞINI DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?
Tuğba Dural'ın "Fenerbahçe başkanlığını düşünüyor musunuz?" sorusunu yanıtlayan Acun Ilıcalı, "Böyle bir başkan varken aklımın ucundan geçmez. Ali Koç kendisini Fenerbahçe'ye adamış bir başkan. Sabahtan akşama kadar bütün enerjisini veriyor. Çok şanslıyız. Tek isteğim Ali Koç'un başarılı olması. Bana ihtiyaç duyulduğunda her zaman yardımcı olmak için yanlarındayım." ifadelerini kullandı.

"TÜRKİYE'DEN KULÜP ALACAK MISINIZ?"

Ardından "Türkiye'den bir kulüp satın alma girişiminiz olacak mı?" sorusunu cevaplayan Acun Ilıcalı, "Olmaz çünkü Türkiye'deki futbol anlayışından çok mutlu değilim. Futbol birleştirici olmalıdır. Bunun bir eğlence olduğunu anlasak, birbirimize kötü hisler beslemeke ve gerilmesek ne güzel olacak. En yakın arkadaşım Galatasaraylı. Benim büyük kızım Galatasaraylı. Babam Beşiktaşlıydı. Süper Lig'in lideri Sergen Yalçın yakın dostum. Bugüne kadar hiçbir zaman diğer takım tarafarlarını kızdırmaya yönelik bir söylemde bile bulunmadım." dedi.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!