comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Acun Ilıcalı'dan Aziz Yıldırım, Ali Koç ve Mesut Özil sözleri

12 Temmuz 2019, Cuma 18:56
Acun Ilıcalı'dan Aziz Yıldırım, Ali Koç ve Mesut Özil sözleri

Acun Ilıcalı, TV100'e konuk olduğu programda Mesut Özil, Ali Koç, Aziz Yıldırım ve gelecek sezonki Fenerbahçe hakkındaki düşüncelerini söyledi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Fener Ol kampanyasına WinWin kampanyası ile destek olan Acun Ilıcalı, TV100'e konuk oldu. 

Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım ve Ali Koç ile olan ilişkilerini anlatırken, yeni sezondan beklentilerini ve Mesut Özil hakkındaki düşüncelerini paylaştı. 
"MESUT ÖZİL'İN BİR GÜN FENERBAHÇE'DE OYNAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM"

Arsenal ile sözleşmesi olan bir futbolcu. 50 milyon euro veremezsiniz. Fenerbahçe şu şartlarda Mesut'u transfer edemez. Mesut'un bir dönem Fenerbahçe'de oynayacağını düşünüyorum. Yakın bir arkadaşım. Türkiye ile ilgili bir şey olduğunda sağ olsun bana sorar, bana güvenir. Beraber vakit geçirdiğimiz zaman mutlu oluyoruz. 
"MESUT TÜRKİYE'YE GELDİĞİNDE ÇOK MUTLU OLUYOR"

Yıllarca hep gurbette yaşadığı için Türkiye Mesut'un içinde içinde kalmış. Türkiye'ye geldiği zaman nasıl mutlu oluyor biliyor musunuz, anlatamam. Gezmesi önemli değil. Evde otursun yine mutlu olur. 

"ALİ KOÇ İLE AYNI DİLİ KONUŞABİLİYORUZ"

Yeni sezonda her şeyi iyi olacak. Max Kruse, hocamızın da takip ettiği bir oyuncu. Fenerbahçe'nin düşüşünün tepki olarak pozitife döneceğini düşünüyorum. Aziz Yıldırım ile aram çok iyidir, başkanlık süresinde her zaman görüşmüşüzdür. Ali Koç ile ise birbirimize daha yakınız. Yaş olarak, jenerasyon olarak yakınız. Aynı dili konuşabiliyoruz. Bir yakınlaşma oldu. Bu da kulüp için oldu. Ali Koç gibi dünyada hiç derdi tasası olmayacak bir adam, kalkıp bu kadar borçlu bir kulübe başkan olup, sorumluluk altına girdi. Her dakikasını Fenerbahçe için harcıyor. Bunu gördüğünüz zaman kayıtsız kalamazsınız. Ben de koyu Fenerbahçeliyim. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!