comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Çakar'a canlı yayında tepki

30 Eylül 2019, Pazartesi 11:08
Acun Ilıcalı'dan Ahmet Çakar'a canlı yayında tepki

Spor yorumcusu Ahmet Çakar ile Acun Ilıcalı canlı yayında Max Kruse ile ilgili tartışma yaşadı.

FutbolArena - Süper Lig'in 6. haftasında oynanan Fenerbahçe - Galatasaray derbisinde İstiklal Marşı'nı okuyan Max Kruse gündem oldu. Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Max Kruse'un şov yaptığını belirterek, "Max Kruse gibi bir yabancının İstiklal Marşı'nın öğrenmesi hokkabazlıktır" dedi. Alman futbolcuyla yakın arkadaş olan Acun Ilıcalı, canlı yayına bağlanarak Ahmet Çakar ile tartıştı. 
 

Acun Ilıcalı ile Ahmet Çakar tartışması İZLE


Beyaz TV'de yayınlanan programda Ahmet Çakar'ın sözlerine tepki gösteren Acun Ilıcalı, "Max Kruse'un şov yapmaya ihtiyacı yok. Adam zaten Alman Milli Takımı'nın en iyi olduğu dönemlerde 30 kez milli takımda oynamış. Bizim vatandaşlarımızı sevmiş, demek ki biz de sevdirmişiz. Ben de Azerbaycan'da oynasam, oranın milli marşını söylerim. Biri bana şartlatan dese, bütün hevesim kırılır, kendimi sorgularım. Adam Türkçe konuşuyor, Türklere bayılıyor. Bizim vatandaşlarımızı sevmesi ne kadar güzel, bu güzellikten hokkabazlık çıkarırsak insanlar bizi nasıl sevecek? Niye iyileşten beslenmiyoruz?" dedi.
 

Fenerbahçe Haberleri: Max Kruse İstiklal Marşı'nı okudu İZLE


Derbi öncesi seremonide Max Kruse'un İstiklal Marşımızı okumasının ardından yayıncı kuruluş spikeri Ercan Taner, "Dikkatinizi çekmiştir mutlaka. Fenerbahçe'nin Alman futbolcusu Max Kruse elinden geldiğince İstiklal Marşımızı okudu." dedi. Max Kruse'un İstiklal Marşı'nı okuması sosyal medyada da çok büyük alkış aldı ve birçok yorum yapıldı. 

TWİTTER'DAKİ BAZI YORUMLAR
Taner Karaman: "Bayrağımıza ve marşımıza saygı duyan baş tacıdır."
Esat Öztürk: "Alman yıldız Max Kruse İstiklal Marşı'nı okuyor."
Ertan Süzgün: "Helal olsun Max Kruse"
Necati Mete: "Max Kruse, Daum'u hatırlattı."

DAUM'DAN MAX KRUSE YORUMU

SPORT 1 kanalına konuşan Christoph Daum, Fenerbahçe'nin kadrosuna kattığı Max Kruse için "Fenerbahçe, hızlıca lider karakterini ortaya koyan Max Kruse ile büyük ölçüde güçlendi. Özverisi, eğlenceli tavırları ve sempatikliği ile Fenerbahçe taraftarlarının gönlüne girdi. Fenerbahçe duygulara hitap etmesi nedeniyle doğru bir kulüp." dedi.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)