comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Acun Ilıcalı sağlık durumu (Acun Ilıcalı'dan trafik kazası açıklaması)

13 Ekim 2019, Pazar 10:00
Acun Ilıcalı sağlık durumu (Acun Ilıcalı'dan trafik kazası açıklaması)

Fenerbahçe taraftarlığı ile bilinen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, trafik kazası geçirdi. Hava yastıkları sayesinde yara almayan Acun Ilıcalı'nın lüks otomobili kullanılamaz hale geldi. Acun Ilıcalı sağlık durumu ve ilk açıklaması haberimizde.

FutbolArena - Acun Ilıcalı trafik kazası geçirdi. TV8 kanalının sahibi olan ve Fenerbahçe taraftarlığı ile bilinen Acun Ilıcalı kazadan yara almadan kurtuldu. Ölümden dönen Acun Ilıcalı sağlık durumu hakkında ilk açıklamayı yaptı. Acun Ilıcalı iyi mi? Acun Ilıcalı nasıl trafik kazası yaptı? Acun Ilıcalı'nın son durumu hakkında detaylar bu haberde.
 

Acun Ilıcalı nasıl trafik kazası yaptı?


İHA'nın habere göre dün gece lüks otomobiliyle O-6 otoyolunda seyir halinde olan Acun Ilıcalı, bir lastiğinin patlaması nedeniyle kontrolünü kaybetti ve bariyerlere çarptı. Kaza sırasında açılan hava yastıkları Acun Ilıcalı'nın hayatını kurtardı. Yara almadan araçtan çıkan Acun Ilıcalı'nın lüks otomobili ile hurdaya döndü. Acun Ilıcalı ilk açıklamasında "Talihsiz bir trafik kazası geçirdim. Sağlık durumum çok iyi. Arayan soran herkese teşekkürler, sevgiler" diye konuştu. Sosyal medyada trafik kazası hakkında bilgilendirme paylaşımı yapan ünlü televizyoncuya geçmiş olsun mesajları yağdı.

ACUN ILICALI MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN
 

Acun Ilıcalı ile Ahmet Çakar tartışması İZLE


Öte yandan geçtiğimiz hafta Beyaz TV'de yayınlanan programda Ahmet Çakar'ın Max Kruse'yi şovmenlikle itham ettiği sözlerine tepki gösteren Acun Ilıcalı, "Max Kruse'un şov yapmaya ihtiyacı yok. Adam zaten Alman Milli Takımı'nın en iyi olduğu dönemlerde 30 kez milli takımda oynamış. Bizim vatandaşlarımızı sevmiş, demek ki biz de sevdirmişiz. Ben de Azerbaycan'da oynasam, oranın milli marşını söylerim. Biri bana şartlatan dese, bütün hevesim kırılır, kendimi sorgularım. Adam Türkçe konuşuyor, Türklere bayılıyor. Bizim vatandaşlarımızı sevmesi ne kadar güzel, bu güzellikten hokkabazlık çıkarırsak insanlar bizi nasıl sevecek? Niye iyileşten beslenmiyoruz?" demişti.
Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"