comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Acun Ilıcalı: "Mesut Özil bir gün Fenerbahçe forması giyecek"

20 Haziran 2019, Perşembe 23:58
Acun Ilıcalı:

Acun Ilıcalı, TV8 WinWin kampanyasının yayınladığı gün Mesut Özil ile ilgili Fenerbahçe taraftarlarını heyecanlandıran bir açıklama yaptı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un başlattığı Fener Ol kampanyasına destek olmak amacıyla Acun Ilıcalı'nın yürüttüğü WinWin kampanyası canlı yayında Mesut Özil ile ilgili flaş bir açıklama geldi. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Acun Ilıcalı - Mesut Özil transfer haberleri


Önceki gün Mesut Özil ve Amine Gülşe çiftiyle beraber yemekte olan Acun Ilıcalı, "Dün gece 3 saat Mesut Özil ile beraberdim. Mesut'un Arsenal ile 2 yıllık daha sözleşmesi var. Ama dün akşamki geçirdiğim 3 saatin sonunda anladığım tek bir şey var; eğer bu işten biraz anlıyorsam, Mesut Özil bir gün Fenerbahçe forması giyecek." dedi. 

Acun Ilıcalı'nın bu sözlerinin ardından Ali Koç da araya girince ikili arasında geçen diyalogda Ali Koç, Acun Ilıcalı'ya, "Şimdi gelemeyecek mi diyorsun yani? O zaman bağlan da 2 yıl sonrası için söz alalım." dedi. 
 

Transfer Haberleri: Mesut Özil Arsenal'den ayrılacak mı?


France Football'ın haberine göre, Unai Emery Mesut Özil'i tamamen sildi ve onu yeni sezonda kadroda görmek istemiyor. Geçtiğimiz sezon Mesut Özil'in performansıyla hayal kırıklığı yaratması ve bu sebeple az forma şansı bulmasının yanı sıra, oyuncunun yıllık maaşının 20 milyon euro olması ve Mesut'un da bu ücretin karşılığını verememesi nedeniyle yönetim de Emery'nin raporuna sıcak bakıyor. 
Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)