comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Acun Ilıcalı Fortuna Sittard'ı açıkladı: "Olmaya yakın!"

27 Mayıs 2020, Çarşamba 21:08
Acun Ilıcalı Fortuna Sittard'ı açıkladı:

Acun Ilıcalı, satın almak istediği Fortuna Sittard kulübüyle ilgili projesini aktardı. 

FutbolArena - Acun Ilıcalı, Fortuna Sittard kulübünü satın alma projesini canlı yayında resmen doğruladı ve gerekçelerini paylaştı. 

Youtube'da Cüneyt Özdemir'in canlı yayın konuğu olan Acun Ilıcalı, Fortuna Sittard kulübünü satın almak istediğini doğruladı. 
Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, ""Fortuna Sittard kulübüyle ilgileniyorum. Olmaya yakın diyebilirim. Türk futbolu ve dünya futboluna genç yetenekler kazandırmak istiyorum" diye konuşurken, "
Önüümzdeki hafta Türkiye'ye geleceğim ve bir görüşme yapacağız. Hayatım birilerini keşfetmekle geçti. Niye futbolda genç yetenekleri keşfetmeyeyim? Bunları niye kazandırmayayım diye düşüncem var. Hevesim var bu konuda. Olabilir ve olmaya yakın diyebilirim." ifadelerini kullandı. 

FENERBAHÇE SÖZLERİ

"Hayatımda böyle önemli mutlulukları düşündüğüm zaman, bunların içinde bariz derecede Fenerbahçe ağırlığı var. Başarılarda çok mutlu oldum. Türk halkı benimle nasıl bütünleştiyse, ben de Fenerbahçe ile bütünleştim. Üzerimde etkisi var ciddi şekilde. Çok özel benim için. Fenerbahçe ile ilgili herşeyde buradayım. Tabi altını çizmek istiyorum. Futbolu bizi birleştiren unsur olarak görüyorum. "

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)