comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Acun Ilıcalı: 'Çılgın bir Fenerbahçeliyim'

20 Temmuz 2021, Salı 10:09
Acun Ilıcalı: 'Çılgın bir Fenerbahçeliyim'

Televizyoncu Acun Ilıcalı, Fenerbahçe ve Mesut Özil ile ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de geçtiğimiz sezon Mesut Özil transferinde büyük rol oynayan televizyoncu Acun Ilıcalı, Hürriyet Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcunun transferinde ilişkilerini kullandığını belirten Ilıcalı, "Çılgın bir Fenerbahçeliyim" dedi.

"MESUT, KOYU BİR FENERBAHÇELİ"
"Fenerbahçeli taraftarların bir rüyası vardı. O da Mesut'un Fenerbahçe'ye gelmesi. Başkanımız bu konuda büyük çaba harcadı. Ben de Mesut'la olan dostluğumu kullandım ve o bu Mesut üzerinde ikna edici oldu. Çocukluğundan beri koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır Mesut. Çok ciddi teklifler varken güvenip Türkiye'ye geldi. Ben başka takım taraftarlarının bu olaya tepki göstereceğini zannetmiyorum."

"BEN ÇILGIN BİR FENERBAHÇELİYİM"

"Benim Fenerbahçe'ye desteğim diğer takım taraftarlarına da örnek olmalı. Ben çılgın bir Fenerbahçeliyim, evet. Takımım için elimden gelen her şeyi yaparım, evet. Ama karşı takımlara olan saygım ve onlara karşı olan takdirim hiçbir zaman azalmadı, azalmayacak."

UEFA maçları artık Exxen'de yayınlanacak. Nasıl bir stratejiniz var?
- Maçlarda büyük delilik yapacağım. Bize futbol maçlarının maliyeti yıllık 30 milyon Euro'dan fazla olacak. Fiyatları çok uygun yaparak herkesin Exxen seyretmesini sağlayacağım.

Patron çıldırdı...
- (Gülüyor) Aynen... Aylık 25 TL'den başlayan fiyatlarla maç seyredilebilecek. Çok kazandığım zaman değil, daha çok insan seyrettiği zaman mutlu olan biriyim.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"