comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Acun Iıcalı açıkladı! Emre Belözoğlu

20 Mayıs 2020, Çarşamba 10:32
Acun Iıcalı açıkladı! Emre Belözoğlu

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, yapmayı planladığı yeni program hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabında NBA'de Cleveland Cavaliers forması iyen milli basketbolcumuz Cedi Osman ile canlı yayın yaptı. Ilıcalı, Cedi ile konuşması sırasında yapmayı planladığı yeni programla ilgili açıklamalarda bulundu.

"AYCAN İLE EMRE BELÖZOĞLU"
Acun Ilıcalı, yeni programla ilgili yaptığı açıklamada, "Çok yakında Survivor yarışmacılarıyla bir yarışma yapıyoruz. Anlat Bakalım'da 10 yarışmacı, 10 eş olacak. Eşleri biz seçeceğiz. Aycan'a Emre Belözoğlu'nu vereceğiz. Yasin'e Hadise'yi vereceğiz. Sercan ile Burak Yılmaz var. Barış'a da seni istiyoruz, katılırsan çok seviniriz" dedi.

AYCAN YANAÇ'TAN EMRE BELÖZOĞLU SÖZLERİ

Kazandıkları ödül oyunu sonrası Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabında canlı yayına katılan ve takipçilerin sorularını yanıtlayan Aycan Yanaç, "Ben Fenerbahçeliyim. Fenerbahçe'den başka hiçbir yerde kendimi göremiyorum. Eğer Fenerbahçe Kadın Takımı kurulursa oynamak isterim. Acun Ilıcalı ile de konuştuk bunu. Keşke kurulsa, banko oyuncusu olurum." ifadelerini kullandı.

En sevdiği futbolcuları da açıklayan Yanaç, "Tabii ki Alex de Souza. Sonrasında Cristiano Ronaldo geliyor. Ve Emre Belözoğlu." dedi.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)