comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Abel Ferreira, Fenerbahçe'nin teklifini reddetti iddiası

02 Temmuz 2021, Cuma 00:41
Abel Ferreira, Fenerbahçe'nin teklifini reddetti iddiası

Brezilya basınında yer bulan haberlere göre Portekizli teknik direktör Abel Ferreira, Fenerbahçe'nin teklifini reddetti.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de devam eden teknik direktör arayışları hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Brezilya basınında yer bulan haberlere göre Palmeiras teknik direktörü Abel Ferreira, Fenerbahçe'nin teklifini reddetti.
 

Abel Ferreira, Fenerbahçe'ye gelecek mi?


UOL Esporte, Fenerbahçe'nin bu hafta Abel Ferreira ile kurduğu temasların olumsuz sonuçlandığını yazdı. Portekizli teknik direktörü 3 milyon euro maaş ve 2 yıllık sözleşme teklif eden Fenerbahçe, Palmeiras teknik direktörü Abel Ferreira'dan ret cevabı aldı.

"ABEL FERREIRA VE MARCO SILVA OLMADI"
Öte yandan Fenerbahçe'nin bir diğer Portekizli teknik direktör Marco Silva ile görüştüğü ancak sonuç alamadığı aktarıldı. Marco Silva'nın Fulham ile anlaşmasından sonra Abel Ferreira'ya teklif götüren Fenerbahçe, bu girişiminde de anlaşma sağlayamadı.

İtalyan muhabir Fabrizio Romano ise "Fenerbahçe birkaç gün önce Marco Silva ile temasa geçti. Silva kariyerine İngiltere'de devam etmek istedi ve Fulham'a 3 yıllık imza attı" açıklamasında bulundu.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"