comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Abdullah Avcı ile Aykut Kocaman arasında gerilim!

11 Şubat 2018, Pazar 23:02
Abdullah Avcı ile Aykut Kocaman arasında gerilim!

Medipol Başakşehir - Fenerbahçe maçının devre arasında Aykut Kocaman ile Abdullah Avcı'nın tartıştıkları öne sürüldü. 

FutbolArena - Süper Lig 21. haftasında Medipol Başakşehir ile Fenerbahçe arasında oynanan maçın devre arasında Abdullah Avcı ile Aykut Kocaman'ın tartışma yaşadığı iddia edildi. Halil Umut Meler'in 45. dakikadaki kararlarına önce Fenerbahçe, sonra da Başakşehir cephesi itiraz edince devre arasında Abdullah Avcı ile Aykut Kocaman arasında da gerilimin yaşandığı öne sürüldü. 


Aykut Kocaman ile Abdullah Avcı kavga mı etti?


Süper Lig 21. haftasında oynanan Medipol Başakşehir - Fenerbahçe maçının 45. dakikasında gelişen Başakşehir korner kazandı. Uzatma süresinin sonlarına doğru korner atışını Fenerbahçe savunması karşılayınca Halil Umut Meler ikinci atışı da kullandırdı. Bu esnada Fenerbahçe teknik heyeti 4. hakeme itirazlarda bulundu. İkinci kornerin devamında ise Başakşehir sol kanattan akın geliştirirken Halil Umut Meler maçı bitirince bu kez Başakşehirli futbolcular soluğu hakemin yanında aldı. 

A Spor'un iddiasına göre, ilk yarının bitiş düdüğüyle birlikte Aykut Kocaman hakem Halil Umut Meler'i bekledi ve pozisyonla ilgili konuştu. Bu esnada soyunma odasına giden tünele doğru Abdullah Avcı da aynı yere gelince Aykut Kocaman ile Abdullah Avcı'nın arasında sözlü tartışma yaşandığı öne sürüldü. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.