comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Abdullah Avcı Fenerbahçe'den neden kaybettiklerini açıkladı

11 Şubat 2018, Pazar 21:53
Abdullah Avcı Fenerbahçe'den neden kaybettiklerini açıkladı

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Fenerbahçe yenilgisinin ardında konuştu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir, Süper Lig 21. haftasında Fenerbahçe'ye 2-0 mağlup oldu. Maçın ardından teknik direktör Abdullah Avcı önemli açıklamalarda bulundu. 

Medipol Başakşehir 0-2 Fenerbahçe Abdullah Avcı maç sonrası neler söyledi?
"YAPTIĞIMIZ HATALAR..."

Maçtan evvel rakiple ilgili söylediğim şeyler vardı. 1. bölgede topu en az kullanan takım. 3. bölgede pas oyununu oynayabilen ve oynatmamaya çalışan bir takım. Bu oyun, bizi buraya taşıyan oyundu. Bunda devam ettik. Çalıştığımız opsiyonlar vardı. Topları yanlış opsiyonda kullanmaktan tehlike yaşadık. Aslında buradan golü yesek olabilirdi. Bundan belki bir gün canımız yanacak ama farklı bir gol yedik. İkinci gol yine ayağımızdaki topu kaybettiğimiz bir atak sonucu gerçekleşti. 

"FENERBAHÇE OYNATMAMAYA GELİYORSA BU BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR"

Bir taraf oynatmamaya çalıştı. Biz ise bizi buraya taşıyan oyundan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz. 4 senedir gelişim gösteren bir takımız. Fenerbahçe bugün oynatmamaya geliyorsa bu bizim için değerli bir şey. Bu oyundan vazgeçmeyeceğiz. Şampiyonluğa oynayan, şampiyon gibi oynamaya çalışan bir takımız hala ligin zirvesindeyiz. Bu maçın geri bildirimini yaparız ama bizi buraya taşıyan oyundan vazgeçmeden üzerine koyarak devam edeceğiz.  

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.