comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Abdülkerim Durmaz Fenerbahçe taraftarlarına seslendi: "Kendinizi kandırmayın!"

12 Şubat 2019, Salı 00:17
Abdülkerim Durmaz Fenerbahçe taraftarlarına seslendi:

Abdülkerim Durmaz, Fenerbahçe'nin bu sezonki başarısızlığı hakkında genel değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin ligde son hafta Kayserispor karşısında aldığı mağlubiyette hakem yönetimine gösterilen tepki hakkında Beyaz TV yorumcusu Abdülkerim Durmaz, canlı yayında taraftarlara seslendi.


Abdülkerim Durmaz Beyaz TV Fenerbahçe yorumları


Son dönemde hakem faktörlerinin de olduğunu dile getiren Abdülkerim Durmaz, diğer taraftan Fenerbahçe'nin bu durumda olma sebebinin asıl faktörün hakemler olmadığını söyledi. 
Fenerbahçe'nin bu durumda olmasının tek sebebi hakemler değil. Küçük bir parçası hakemler. Aklıma gelen çok fahiş hata olarak Bursaspor maçında Valbuena'ya yapılan faulü verse hakem 3 puan olacaktı. Kayserispor maçında hakemin rezalet yönetimiyle alınan mağlubiyet var. Hakem hatalarından kaybedilen puanlar var. Hakem hatasıyla kazandığımız maç yok. Sezon başında Başakşehir maçında haksız yere 1 puan aldık. VAR bozuldu ve Başakşehir'in bariz golü ofsayt gerekçesiyle iptal edildi. 
Fenerbahçe'nin asıl bu halde olma sebebi kadro kalitesinin yetersizliği. Kadromuz iyi değil bizim. Bunu senelerdir söylüyorum. Yanlış kadro, yanlış hoca seçimi, yanlış sportif direktör. Bunlar asıl etkenler. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"