comScore
1 / 7

Ozan Tufan'dan itiraf geldi! Her şeyi açıkladı

 

 

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor’a kiralanan Ozan Tufan, TRT Spor’a transfer süreci ve Fenerbahçe’deki günleriyle, gelecek planlamasıyla ilgili konuştu. 

 

2 / 7

"FENERBAHÇE’DE TAKIMDAŞLIK KONUSUNDA SIKINTILAR YAŞADIK"

Fenerbahçe’de geldiğim zaman çok üst düzey kadromuz vardı. Fenerbahçe her zaman zirvede olmayı hak eden bir kulüptür. Şampiyonluğu yaşaması gereken bir kulüp vardı. Biz bunu başaramadık. Elimizden geleni yaptık ama bazı yerlerde hata yaptık, bazı yerlerde iyiydik. Takımdaşlık konusunda sıkıntılar yaşadık.
3 / 7
"ZOR DÖNEMDE KENDİMİ KORUYAMADIM"

Oynadığım mevki zor. Fenerbahçe kulübü zor. Beklentiler yüksek. Her maç aynı performansı korumak gerekiyor. Bazı şartlarda bu zor oluyor. Bazen zor döneme girdik. Ben kendimi o dönemde iyi koruyamadığımı düşünüyorum. Keşke kendimi kötü dönemde koruyup Fenerbahçe’de kalabilseydim. Kendimi toparlamam lazım.
4 / 7

"FENERBAHÇE’Yİ ŞAMPİYONLUKLARA TAŞIMAK İSTİYORUM"

Futbolda haklı haksızlık gibi şeyler olabilir ama Fenerbahçe’de güçlü olmak zorundasınız. Benim saha içinde sorunlarım oldu. Saha dışında kimseye saygısızlığım olmadı. Ancak ben kendime inanıyorum. Sergen hoca bana inanıyor. Tekrar Fenerbahçe’ye geri dönerek, Fenerbahçe’yi şampiyonluklara taşımak istiyorum.
5 / 7
"FENERBAHÇE’NİN İLK YARI PERFORMANSI İSMİNE LAYIK DEĞİL"

Fenerbahçe’nin ilk yarı performansı, Fenerbahçe’nin ismine layık değil. Fenerbahçe ikinci yarı kendisini toparlayacaktır. Ersun hoca ve yeni yönetimle inşallah en üst seviyelere çıkarlar. Daha çok takımdaşlığın olması gereken bir kulüptür Fenerbahçe.
6 / 7

"FATURA BANA KESİLİYORDU"

Takımda 3-4 tane Türk oynuyordu. Yenilgiler, beraberlikler üst üste gelince fatura bana kalıyordu. En gençleri de bendim. Beni bir maçta Fenerbahçe taraftarı ıslıklamıştı. Beklentiler çok yüksekti çünkü. Avrupa kupası maçıydı. Benden bir şey bekliyorlardı.
7 / 7