comScore
1 / 10

Fenerbahçe'de idmana damga vuran Galatasaray sözleri

 

 

FutbolArena - Fenerbahçe, cumartesi günü taraftarı önünde oynayacağı Galatasaray derbisinin hazırlıklarına hızlı bir giriş yaptı.

 

2 / 10
Çalışmalarda futbolcuların gösterdiği hırs ve azim teknik direktör Aykut Kocaman’ın yüzünü güldürdü.
3 / 10
Kocaman’ın antrenman öncesi sözleri ise güne damga vurdu.
4 / 10
Oyun planlarını ’tam saha pres’ olarak özetleyen tecrübeli hoca, "Özellikle önde kuracağımız baskı ile onları şoka sokmalıyız. Orta sahada ise kontrol bizde olacak. Tribünün de baskısıyla nefes bile alamayacaklar, neye uğradıklarını şaşıracaklar" dedi.
5 / 10
9-10 puanlık maç olacak Bask ıyı 90 dakika boyunca sürdürmeleri gerektiğinin altını çizen Kocaman, "Rakibi yıldıracağız.
6 / 10

Maçın her anında sahada patronun kim olduğunu onlara hissettireceğiz. Bunu öyle başarıyla uygulamalıyız ki geldiklerine pişman olsunlar.
7 / 10

Bu maçın değeri sadece 3 puan değil. Bir gün sonra Başakşehir’le Beşiktaş oynayacak; 9-10 puanlık bir maça çıkacağız" ifadelerini kullandı.
8 / 10
Aykut Kocaman, yardımcılarına hazırlattığı video analizlerle Galatasaray’ın röntgenini çekiyor. Sarı lacivertli çalıştırıcının Cimbom’un yumuşak karnını ise Selçuk-Belhanda’dan oluşan orta blok olarak tespit ettiği, bu bölgede rakibin oyunun bozmak için şok prese dayalı bir kurgu belirlediği belirtildi.
9 / 10


Kocaman’ın kadroyu ise bozmayı düşünmediği öğrenilirken, son kararını taktik çalışmalar sonunda vereceği kaydedildi. Boynundan sakatlanan Neustadter’in dev maça kadar tamamen hazır olacağı vurgulandı.

FOTOMAÇ
10 / 10