comScore
1 / 5

Fenerbahçe Transfer Haberleri (31 Ocak 2017)

Fenerbahçe Transfer Haberleri (31 Ocak 2017)

Transferin son gününde Fenerbahçe aradığı 10 numarayı bulabilecek mi?

Fenerbahçe’de son dakika transfer haberleri

FutbolArena Transfer - Fenerbahçe’de transfer haberleriyle ilgili son gelişmeler neler? Sarı lacivertli ekibin gerçekleştirmek istediği transferlerle ilgili basında çıkan iddiaları sizin için bir araya getirdik.

Fenerbahçe transferin dönemi boyunca aradığı 10 numarasını hala bulamadı. Transferin son gününde çalışmalar hızla sürüyor.

Avrupa’da oynama hayalini gerçekleştirmek için Fenerbahçe’ye gelmeyi isteyen Rodriguinho, kulübüne baskı yapmaya devam ediyor. (Fanatik)

Transferin en çok konuşulan ismi Mehmet Ekici Muarrem Usta’ya “Başkanım haberiniz olsun ben sezon sonu için F.Bahçe ile sözleşme yaptım. Gelecek yıldan itibaren sarı-lacivertli formayı giyeceğim” dedi. (Şampiy10)

Fotomaç’ın iddiasına göre Fenerbahçe, dün Osmanlıspor’un kapısını çalarak Badou Ndiaye’yi istedi. Bunun için para+futbolcu önerdiği öğrenildi. Takasta adı geçen futbolcuların Emmanuel Emenike ve Aatıf olduğu kaydedildi. Ancak Senegalli orta saha oyuncusu başkent ekibinin her şeyi. Zor gibi görünen bu transfer için bugün sürpriz yaşanabileceği belirtiliyor.