comScore
1 / 5

Fenerbahçe Transfer Haberleri (29 Ocak 2017)

Fenerbahçe Transfer Haberleri (29 Ocak 2017)
Spor Toto Süper Lig’de geçen hafta lider Başakşehir’i yenerek ligdeki iddiasını devam ettiren Fenerbahçe’de devre arası transfer dönemi için çalışmalar devam ediyor.

Fenerbahçe’de son dakika transfer haberleri

FutbolArena Transfer - Fenerbahçe’de transfer haberleriyle ilgili son gelişmeler neler? Sarı lacivertli ekibin gerçekleştirmek istediği transferlerle ilgili basında çıkan iddiaları sizin için bir araya getirdik.

Fanatik’e göre, Fenerbahçe’de 10 numara arayışında rotanın çevrildiği Crezeiro’lu Giorgian de Arrascaeta için Fenerbahçe, çok farklı bir yöntem izliyor. Futbolcuyu ara transfere yetiştirmek isteyen sarı lacivertliler, menajeri Daniel Fonseca ile pazarlığı oturdu. Finansal Fair-Play anlaşması gereği devre arasında 2.4 milyon Euro harcama şansı bulunun Fenerbahçe, oyuncunun yüzde 50 hakkına sahip Fonseca’ya "Cruzeiro ile anlaş, transferi gerçekleştir. Bu parayı biz sana yeni sezonda ödeyelim. Senin payın da kalsın. Sonraki satıştan yüzde 50’si senin olsun." teklifini iletti.

Fenerbahçe’de Mahmut Uslu’nun yeni 10 numara uzaklarda açıklamasından sonra yeni transferin Sebastian Blanco ya da Brezilya’nın Corinthians takımında oynayan Rodriguinho olacağı tahmin ediliyor. 

Fotomaç’a göre ise Mehmet Ekici konusunda bir sürpriz olmazsa Kanarya, transferi kapatacak. Rodriguinho için yaptıkları teklifin reddedilmesinden sonra ya Mehmet Ekici ya hiç diyen Fenerbahçe’nin ne yapacağı merak konusu.