comScore

Fenerbahçe İstanbulspor hazırlık maçı canlı izle (FB İstanbulspor canlı şifresiz yayın)

10 Ekim 2020, Cumartesi 16:56
Fenerbahçe İstanbulspor hazırlık maçı canlı izle (FB İstanbulspor canlı şifresiz yayın)

Fenerbahçe İstanbulspor hazırlık maçı canlı, Fenerbahçe İstanbulspor izle, Fenerbahçe İstanbulspor şifresiz, Fenerbahçe İstanbulspor canlı şifresiz izle gibi aramalar yapan futbolseverler için haberimizi hazırladık.

Fenerbahçe İstanbulspor hazırlık maçı izle, Fenerbahçe İstanbulspor maçı izle, Fenerbahçe İstanbulspor izle, Fenerbahçe İstanbulspor şifresiz, Fenerbahçe İstanbulspor canlı, Fenerbahçe İstanbulspor canlı yayın, Fenerbahçe İstanbulspor yayın, Fenerbahçe İstanbulspor ücretsiz izle, Fenerbahçe İstanbulspor ücretsiz yayın gibi aramalar yapan futbolseverler için Fenerbahçe İstanbulspor hazırlık maçına dair tüm bilgileri derledik.

 

Fenerbahçe İstanbulspor hazırlık maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Fenerbahçe, TFF 1. Lig ekibi İstanbulspor ile Süper Lig'e verilen milli arada hazırlık maçı yapıyor. Yeni sezon için 18 transfer yapan Fenerbahçe, teknik direktör Erol Bulut önderliğinde hazırlıklarını milli arada kesintisiz sürdürüyor. Fenerbahçe - İstanbulspor hazırlık maçı 10 Ekim 2020 Cumartesi günü saat 21.00'da başlayacak. Karşılaşma Fenerbahçe'nin youtube kanalında Katıl üyelerine şifresiz ve canlı yayınlanacak. Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, Azerbaycan televizyonuna yaptığı son açıklamada Süper Lig'de şampiyonluğu hedeflediklerini ve sezon sonunda hep birlikte kupayı kaldıracaklarını ifade etti.

FENERBAHÇE'NİN İLK 11'İ

Harun Tekin, Mauricio Lemos, Serdar Aziz, Sadık Çiftpınar, Caner Erkin, Jose Sosa, Luiz Gustavo, Mert Hakan Yandaş, Sinan Gümüş, Papiss Cisse, Kemal Ademi
 


Fenerbahçe İstanbulspor hazırlık maçı canlı İZLE (Fenerbahçe İstanbulspor şifresiz yayın)Fenerbahçe İstanbulspor hazırlık maçının yayınını arayan futbolseverler için bilgiler burada. Fenerbahçe İstanbulspor Hazırlık maçı FBTV yerine Fenerbahçe'nin Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak. Fenerbahçe İstanbulspor maçını izlemek için sarı lacivertli kulübün Youtube kanalına abone olmak gerekiyor. Fenerbahçe Youtube Katıl üzerinden gerçekleştirilecek aboneliklerin aylık bedeli 5 TL olarak belirlendi. Fenerbahçe İstanbulspor maçını canlı izlemek için bu programı satın almak gerekiyor.

FENERBAHÇE - İSTANBULSPOR CANLI

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)