comScore

Fenerbahçe - Giresunspor maçı saat kaçta? Fenerbahçe - Giresunspor maçı neden seyircisiz?

06 Aralık 2018, Perşembe 15:34
Fenerbahçe - Giresunspor maçı saat kaçta? Fenerbahçe - Giresunspor maçı neden seyircisiz?

Fenerbahçe - Giresunspor maçı neden seyircisiz? Fenerbahçe - Giresunspor maçı saat kaçta? Fenerbahçe - Giresunspor maçı ile ilgili tüm gelişmeler haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe bu akşam Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur maçında Giresunspor ile karşılaşacak. Fenerbahçe - Giresunspor maçı A Spor ekranlarında canlı yayınlanacak. Fenerbahçe - Giresunspor maçı bu akşam saat 20:30'da oyanacak. Fenerbahçe - Giresunspor maçını hakem Özgür Yankaya yönetecek. Bu mücadele öncesinde taraftarlar Fenerbahçe - Giresunspor maçının neden seyircisiz oynanacağı konusunda araştırmalar gerçekleştiriyor. Fenerbahçe - Giresunspor maçı saat kaçta? Fenerbahçe - Giresunspor maçı neden seyircisiz? Detaylar haberimizde.


Fenerbahçe - Giresunspor maçı neden seyircisiz? (Fenerbahçe - Giresunspor maçı hangi kanalda?)


Fenerbahçe bu akşam Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur maçında Giresunspor ile sahası Ülker Stadı'nda karşılaşacak. Fenerbahçe - Giresunspor maçı seyircisiz oynanacak ve karşılaşma 20:30'da A Spor ekranlarından canlı yayınlanacak. Fenerbahçe - Giresunspor maçını hakem Özgür Yankaya yönetecek. 

Fenerbahçe - Giresunspor maçı neden seyircisiz? Fenerbahçe geçtiğimiz sezon Ziraat Türkiye Kupası maçı olan Beşiktaş karşılaşmasında yaşanan saha olayları nedeni ile almış olduğu 3 maçlık seyircisiz oynama cezası sebebi ile Giresunspor maçında seyircisinden yoksun olacak.


A Spor nasıl izlenir? Ziraat Türkiye Kupası'nda A Spor'da yayınlayacak maçlar


Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. tur maçları oynanıyor. 1,2,3, ve 4. turdan yükselen takımlar 5. turda karşı karşıya geliyor. Ziraat Türkiye Kupası 5. tur maçları bugün başlıyor. Ziraat Türkiye Kupası maçlarının bir kısmı A Spor ekranlarından naklen yayınlanacak.FREKANS: 12053 Mhz
SYMBOL RATE: 27500
POLARİZASYON: H ( Yatay )
FEC: 5/6
DIGITURK: 88. kanal
TİVİBU: 81. kanal
D-SMART: 80. kanal
KABLO TV: 142 ve 143 . Kanal.
 

A SPOR CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.