comScore

Fenerbahçe Eto'o transferi sonrası Antalyaspor taraftarı ayaklandı

24 Temmuz 2017, Pazartesi 23:48
Fenerbahçe Eto'o transferi sonrası Antalyaspor taraftarı ayaklandı

Fenerbahçe'nin Samuel Eto'o'yu transfer etmek istemesinin ardından Antalyaspor taraftarları sosyal medyada kampanya başlattı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Samuel Eto'o transfer girişimlerinin ardından Antalyaspor taraftarları da ayağa kalktı. Sosyal medyada kampanya başlatan kırmızı beyazlı taraftarlar Samuel Eto'o'ya çağrıda bulunarak "Bizimle Kal" mesajını verdi. 
 

Eto'o Fener'de mi?


Fenerbahçe'de forvet transferinde gündemde yer alan ve taraftarların merak ettiği isim ise Samuel Eto'. Önce sarı lacivertlilerin resmi internet sitesinden yalanlanan bu haber, daha sonra kaldırılınca kafalarda soru işareti bırakmıştı. Diğer taraftan bu kez Antalyaspor kulübü Eto'o ile ilgili kendilerine bir teklif gelmediğini yine resmi internet sitesinden açıkladı. 

ANTALYASPOR TARAFTARLARINDAN ETO'YA "BİZİMLE KAL" MESAJI
Antalyaspor ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Samuel Eto'o'nun Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili gelişmelerin ardından kırmızı beyazlı taraftarlar sosyal medyada "Stay with us" mesajlarıyla Kamerunlu futbolcuya çağrıda bulundu. 
Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'dan Eto'o açıklaması


Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'ın da transfer etmek istediği fakat Antalyaspor'un bırakmadığı Samuel Eto'o bu kez Fenerbahçe yolunda. Fenerbahçe'nin Eto'o transferiyle ilgili olarak Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay açıklamalarda bulundu. 

"ETO'O HAKKINDA BİZE GELEN BİR ŞEY YOK"

"Şu anda bize gelen bir şey yok. Çalışmalarımıza devam ediyor. Eto'o böyle söylentilerin olduğunu söyledi ve kendisine gelen net bir şey yok. Zaten net bir şey olsa yönetime söyler ve karar verilir. Çünkü mukavelesi var. Bizle mukavelesi sürüyor."

"ETO'O GİDERSE YERİNİ DOLDURMALIYIZ"

"Böyle bir şey gerçekleşirse oraya oyuncu almamız gerekiyor. Aatif benim oyuncumdu, onu Türkiye'ye ben getirmiştim. Tabi bunu bağdaştırabilirler. Eto'o giderse onun yerini doldurmak için bir şeyler yapacağız. Ancak şu anda net bir şey yok. Sadece konuşulanlar var. Devre arasında Beşiktaş öne çıkmıştı. Biz kendi işimize bakalım.

Kırmızı Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Antalyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.