comScore

FutbolArena TV

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a ağır ceza

25 Mayıs 2017, Perşembe 21:21

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın attığı tokatın bedeli ağır oldu. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım hakkında, Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör'e tokat attığı gerekçesiyle başlatılan soruşturma kapsamında “seyirden yasaklama” tedbiri uygulanmasına karar verdi.

Aziz Yıldırım, Işık Eyigüngör'e neden tokat attı?


Aziz Yıldırım, Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör'e tokat atmasının ardından yaşanan olayları şu şekilde anlattı:

"YAPARIM, DAHA ÇOK YAPARIM"

"Fenerbahçe üyeliğinden çıkartmak için ne gerekiyorsa yapıp disipline vereceğiz. Bunlar Fenerbahçe düşmanlığı yapıyorlar. Bize yer bırakmamışlar. Kendileri yayılmışlar. Böyle saçma bir şeyler görmedim ben ya... Ondan sonra, "Tokatladı" diyorlar. Yahu yaparım, daha çok da yaparım!

"FENERBAHÇE YÖNETİCİLİK YAPMIŞ İNSANLAR"

"Yakın Doğu Üniversitesi'nin asıl adı Basketbolu Geliştirenler Derneği. Geçen sene buradaki yönetici Işık bizden, birde Hulki; sürekli bizleri karalıyor. Televizyonlara mesaj atıyor, biz sesimizi çıkarmıyoruz. Bizim 250 bin TL verdiğimiz Olcay'a 600 bin TL vererek transfer ettiler. Quanitra Hollingsworth'e biz 300-350 bin dolar veriyorduk, 600 bin dolara; biz Final Four oynarken bu oyuncuları transfer ettiler. Bunlar Fenerbahçe'de eski yöneticilik yapmış insanlar. Bunları yapabilirsiniz ama siz Fenerbahçe'de yöneticilik yapmışsanız, gelirsiniz Fenerbahçe yönetim kuruluna sorarsınız. Birde kongre üyesisiniz."

"ŞİKEYSE AL SANA ŞİKE"

"Bu sene yine Lavender, Ayşe Cora, Tuğçe'ye ve başkalarına da yazılı teklif veriyorlar. Bunlar tespitli. Daha biz kendileriyle maç yapacağız. Lavender bunlara fiyat veriyor. Ozan Beye deniliyor ki, ‘O çok yüksek fiyat verdi onu alamayız.' Böyle bir ahlaksızlık var mı?  Şike diyorsan, al sana şike! 3 tane oynayan oyuncumuzu transfer teklifi ile kandırıyorlar. Bunları da geçtik."

Sarı lacivertli takımda yaşanan son dakika gelişmelerini Fenerbahçe Haberleri bölümünden takip edebilirsiniz.

Fenerbahçe Videoları