comScore

Fenerbahçe - Barcelona hazırlık maçı ne zaman? (Fenerbahçe - Barcelona hazırlık maçı hangi gün?)

07 Haziran 2018, Perşembe 01:40
Fenerbahçe - Barcelona hazırlık maçı ne zaman? (Fenerbahçe - Barcelona hazırlık maçı hangi gün?)

Fenerbahçe - Barcelona hazırlık maçı sarı lacivertli taraftarları heyecanlandırırken, Fenerbahçe - Barcelona hazırlık maçı öncesinde Fenerbahçe taraftarları Fenerbahçe - Barcelona hazırlık maçı ne zaman oynanacak? şeklinde arama yapmaya başladı. Gelişmeler FutbolArena'da!

FutbolArena - ilk kez FutbolArena'nın duyurduğu Fenerbahçe - Barcelona maçının ne zaman oynanacağını merak eden sarı lacivertli taraftarlar internet ortamında Fenerbahçe - Barcelona hazırlık maçı ne zaman diye arama yapmaya başladı. Ali Koç'un ilk hamlesi yapılan anlaşma neticesinde Barcelona ile oynanacak hazırlık maçı öncesinde, Fenerbahçe - Barcelona hazırlık maçına dair gelişmeler haberimizde. 
 

Fenerbahçe - Barcelona hazırlık maçı haberleri


Fenerbahçe'nin Barcelona ile oynayacağı hazırlık maçının ise tarihi henüz netleşmedi. Hatırlanacağı üzere Fenerbahçe Başkanı ve Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç, geçtiğimiz aylarda Barcelona'nın Beko ile yaptığı sponsorluk anlaşmasını 3 yıl daha uzatan sözleşmeye imza atmıştı.

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç önderliğinde Barcelona ile hazırlık maçı yapılması konusunda Katalan ekibiyle anlaşma sağlandı ve bu dev müsabaka İstanbul'da olacak. Fenerbahçe - Barcelona hazırlık maçının tarihi ise henüz kesinleşmedi. 


ALİ KOÇ: "SİZE GARİP GELEN, BANA NORMAL GELİYOR"

Ali Koç iftar yemeğinin ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ""Fikret başkana bizi ağırladığı için çok teşekkür ediyorum. Çok güzel sohbet ettik. Bu gibi toplantıları daha sık yapmamız lazım." derken, uzun yıllar sonra Fenerbahçe başkanlığının Kulüpler Birliği Vakfı organizasyonunda yer alması hakkında ise, "Başından beri aynı şeyi söylüyoruz. Saha içinde kora kor rekabet, saha dışında yapıcı rekabet. Size garip gelen şeyler, bana normal geliyor. Bu işin değerini arttırmak için hepimizin birbirimizle konuşabilmesi gerekiyor. Bu kadar basit yani. " diye konuştu. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.