comScore

Felipe Melo özür diledi

23 Ocak 2017, Pazartesi 00:31
Felipe Melo özür diledi

Melo, geçmişte kullandığı "Gerekirse Uruguaylıları tokatlarım" sözünün yanlış anlaşıldığını söyledi.

FutbolArena Dış Haberler - Devre arası transfer döneminde İtalya Serie A ekibi Inter'den ayrılarak ülkesi Brezilya'ya geri dönen Felipe Melo, Palmeiras ile resmi sözleşme imzaladı.

Brezilya basınından Esporte Espetacular sitesine konuşan Felipe Melo, futbol kariyeri ve transfer süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu.
MELO'NUN İDOLLERİ

Felipe Melo açıklamalarında, "Romario, Vampeta ve Veron benim futbol idollerim arasında yer alıyor. Romario kaç gol atacağını maçtan önce söylerdi. Vampeta'nın müthiş pas kalitesi vardı. Veron'a karşı bir maçta oynadım, fantastik bir oyuncu." ifadelerini kullandı.

Hırçınlığı ile ilgili gelen eleştirilere yanıt veren Melo, "Futbolun benim gibi oyunculara ihtiyacı var. Ama olanlar saha içinde kalmalı. Bir keresinde Nunes ile Edilson daha maç başlamadan kavga etmeye başlamış, son düdük sonrası tokalaşmıştı. Bu olayı hiç unutmuyorum." yorumunda bulundu.

'URUGUAYLILAR YANLIŞ ANLAMIŞ'

Geçmişte kullandığı "Gerekirse Uruguaylıları tokatlarım" sözünün yanlış anlaşıldığını söyleyen Brezilyalı yıldız, "Orada tokattan kastım mücadeleydi. Futbol hayatı boyunca kimseye tokat atmadım. Yanlış anlamışlarsa özür dilerim." sözlerini sarf etti.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"