comScore

Felipe Melo rakibine yumruk atmaya kalktı! Şok görüntü (İZLE)

06 Kasım 2017, Pazartesi 19:06
Felipe Melo rakibine yumruk atmaya kalktı! Şok görüntü (İZLE)

Brezilya Serie A'da oynanan Corinthians - Palmeiras maçının ardından Felipe Melo'nun da içinde bulunduğu gergin anlar yaşandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Brezilya Serie A'da Corinthians ile Palmeiras arasında oynanan derbi maçının ardından Palmeiras forması giyen eski Galatasaraylı futbolcu Felipe Melo yine olaylara karıştı. Brezilyalı futbolcu, karşılaşma sonrası soyunma odasına giderken rakip futbolcunun üzerine giderek yumruk atmaya kalktı. 


Felipe Melo kavgaları


Brezilya Serie A 32. haftasında oynanan maçta Corinthians ile Palmeiras derbi müsabakasında karşı karşıya geldi. Müsabakayı Corinthians 3-2 kazanırken, Palmeiras'ta Felipe Melo forma giymedi. Ancak maçın bitiminin ardından soyunma odasına doğru giderken iki takım futbolcuları arasında son derece gergin anlar yaşandı. 

Felipe Melo tünelde Corinthians futbolcularıyla tartışırken, Clayson'a bir anda yumruk atmaya kalkınca ortalık karıştı. Bu esnada Colin Kazım ve diğer futbolcular Melo'yu sakinleştirmeye çalıştı. 
CLAYSON'DAN AÇIKLAMA: "MELO DELİ"

Corinthians futbolcusu Clayson ise maçın ardından yaşanan olaylarla ilgili yaptığı açıklamada, "Orada resmen vurmak istedi. Melo fazlasıyla deli bir adam. Yaptığı hareket bunu gösteriyor. Başka bir açıklaması olamaz." diye konuştu. 

Dünya Futboluyla ilgili tüm gelişmelere Dünyadan Futbol Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)