comScore

FB TV canlı izle (FB Başkanlı seçimi İZLE) Fenerbahçe TV - Fenerbahçe Başkanlık seçimi (İZLE)

03 Haziran 2018, Pazar 17:14
FB TV canlı izle (FB Başkanlı seçimi İZLE) Fenerbahçe TV - Fenerbahçe Başkanlık seçimi (İZLE)

FB TV'de FB Başkanlık seçimini canlı izlemek isteyenler için Fenerbahçe başkanlık seçimine dair son detaylar, FB Başkanlık seçimi son dakika haberleri ve FB TV  canlı izlemek için bilmeniz gereken tüm detayları haberimizde derledik. 

Fenerbahçe kulübü başkanını seçiyor. Fenerbahçe kulübünün başkanlık seçimi gününde tarihi kongreyi canlı izlemek isteyen Fenerbahçe taraftarları FB TV - FB başkanlık seçimi canlı izle yönünde arama yapmaya başladılar. FB TV - FB başkanlık seçimi canlı izlemek için detaylar haberimizde. Öte yandan FB TV - FB başkanlık seçimini canlı izlemeden önce saat 10:00'dan 17:00'ye kadar oy kullanma sürecinde yaşananları aktaralım. FB TV - FB başkanlık seçimi son dakika haberleri ve FB TV - FB başkanlık seçimi canlı izlemek için bilmeniz gerekenler haberimizde. 
 

Fenerbahçeli ünlüler kime oy verdi?


Öte yandan Gazeteci-yazar Uğur Dündar da, "Hayırlı uğurlu olsun, Fenerbahçe kazansın" diyerek oyunu atarken, daha sonra Aziz Yıldırım ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Ercan Saatçi, Kadir Çöpdemir, Bülent Şakrak, Şevket Çoruh, Sarp Akkaya ve Murat Akkoyun gibi isimler de oylarını kullananlar arasında yer aldı.

SADETTİN SARAN'DAN AÇIKLAMA

Sadettin Saran kullandığı oyun ardından çok kısa bir açıklama da yaptı ve oyunu Ali Koç'a verdiğini söyledi. Saran, Aziz Yıldırım'a selam vermeyerek uzağından geçti.
 

Aziz Yıldırım'ın yönetim kurulu listesinde kimler var?


Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım'ın yönetim kurulu listesinde yer alacak isimler belli oldu. 

Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu, Mahmut Uslu, Ali Yıldırım, Önder Fırat, İlhan Ekşioğlu, Ebru Özdemir, Davut Dişli, Yahya Uğur, Fatih Öztürk, Mithat Yenigün, Nihat Özbağı, Ozan Balaban, Selim Kosif, Metin Doğan.
 

Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde kimler var?


Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç'un listesinde yer alan isimler de belli oldu.

Metin Şen, Erol Bilecik, Semih Özsoy, Fethi Pekin, Gökhan Akça, Turan Şahin, Kemal Danabaş, Simla Beyazıt, Burhan Karacam, Sina Afra.

Fenerbahçe Başkanlık seçimi gününde Fenerbahçe taraftarları sosyal medya ve internet ortamında FB TV - FB başkanlık seçimi canlı izle yönünde aramalar yapmaya başladı. FB TV başkanlık seçimini canlı izlemek ve FB TV canlı izlemek için bilmeniz gerekenler haberimizde. 


FB TV frekans bilgileri


Türksat 4A 42 derece doğu uydusu
Uydu frekansı 12344,5 MHz      Dikey (V)  
Sembol rate 30.000 Ksym/s Fec : ¾ 

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.