comScore

FB Haber: Hasan Ali'ye Ali Koç sorusu gelince Lucescu sinirlendi

04 Haziran 2018, Pazartesi 19:14
FB Haber: Hasan Ali'ye Ali Koç sorusu gelince Lucescu sinirlendi

A Milli Takımımızın Rusya ile oynayacağı hazırlık maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında Hasan Ali'ye Ali Koç ile ilgili bir soru gelince Lucescu tepki gösterdi. 

FutbolArena - Rusya - Türkiye hazırlık maçı öncesinde teknik direktör Mircea Lucescu ile Hasan Ali'in düzenlediği basın toplantısında ilginç bir an yaşandı. 

Fenerbahçe'de forma giyen Hasan Ali'nin açıklamalarda bulunduğu sırada bir gazeteci, "Ali Koç'un başkan olarak seçilmesinden sonra ne hissediyorsun?" sorusuna Lucescu tepki gösterdi. Rumen teknik adam gündem dışı gelen bu soruya tepki gösterdi ve Hasan Ali Kaldırım da yanıtlamadı. 


Rusya - Türkiye basın toplantısı (Hasan Ali Kaldırım'ın açıklamaları)


"DÜNYA KUPASI'NDA OLAMAYACAĞIMIZ İÇİN ÜZGÜNÜZ"
Burada Dünya Kupası'nda olamadığımız için üzgünüz. Ancak önümüze bakmamız lazım, kendimizi geliştirmemiz lazım. Böyle önemli turnuvalara sürekli katılabilmek için iyi performans sergilememiz gerekiyor. Böyle turnuvalara biliyorsunuz zor katılıyoruz. Kendimizi daha da geliştirmemiz gerekiyor. Genç arkadaşlarımız da burada bizimle birlikte tecrübe kazanıyor. Ev sahibi Rusya'ya da başarılar diliyoruz. Yaklaşık 10 gün içinde açılış maçı oynayacaklar. Onların ne kadar istekli olduklarını görebiliyorum. 

"RUSYA BİZDEN FİZİK OLARAK DAHA GÜÇLÜ"

Rusya bizden fizik gücü ve boy anlamında çok üstün. Bu bizim için dezavantaj. Topa sıçrayamıyorsunuz bile vücüdunuzu koyarak rakibinizin topa vurmasını engelleyebilirsiniz. Akıllı oynamalıyız. 

"NEUSTADTER'İN NASIL HAZIRLANDIĞINI BİLİYORUM, ONUN ADINA ÜZGÜNÜM"

Neustadter benim odam arkadaşım. 1.5 senedir bu turnuvaya nasıl hazırlandığını biliyorum. Ben bugün öğrendim 23 kişilik kadroda olmadığını. Kendisiyle daha görüşemedim. Onun daha çok üzgünüm. Hocanın kararı, saygı duymak lazım. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.