comScore

Fazilet Hanım ve Kızları Yağız kimdir? Yağız'ın gerçek adı ne? (Çağlar Ertuğrul kimdir, kaç yaşında, nereli?)

10 Haziran 2018, Pazar 00:28
Fazilet Hanım ve Kızları Yağız kimdir? Yağız'ın gerçek adı ne? (Çağlar Ertuğrul kimdir, kaç yaşında, nereli?)

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi oyuncusu Yağız kimdir? Fazilet Hanım ve Kızları oyuncusu Yağız'ın gerçek adı ne? Fazilet Hanım ve Kızları dizisi final bölümüne damga vuran Yağız'ın sahnesinin ardından Fazilet Hanım ve Kızları dizisi sevenleri Yağız'a dair merak edilenleri aradı. 

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi final yaptı. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi final bölümüne Yağız ile Hazan'ın kavuşması damga vurdu. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi final bölümünde Yağız ile Hazan'ın kavuşmasının ardından sosyal medyada Yağız ismi bir anda trend topic oldu. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi oyuncusu Yağız hakkında twitter'da 40 binin üstünde paylaşım yapıldı. Peki Fazilet Hanım ve Kızları dizisi oyuncusu Yağız kimdir? Fazilet Hanım ve Kızları dizi oyuncusu Yağız'ın gerçek adı ne? Fazilet Hanım ve Kızları dizisi oyuncusu Yağız kimdir, nerelidir, kaç yaşında? sorularına haberimizin devamından yanıt bulabilirsiniz. 

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi son bölüm olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi final bölümüne Yağız'ın sahnesi damga vurduktan sonra Fazilet Hanım ve Kızları oyuncusu Yağız kimdir? Fazilet Hanım ve Kızları oyuncusu Yağız'ın gerçek adı ne? soruları internet ortamında popüler oldu. Fazilet Hanım ve Kızları dizi oyuncusu Yağız, gerçek adıyla Çağlar Ertuğrul'a dair merak ettikleriniz haberimizde. 

Çağlar Ertuğrul kimdir?


Çağlar Ertuğrul, 5 Kasım 1987 yılında İzmir Karşıyaka'da dünyaya gelmiştir. 2005 yılında Bornova Anadolu lisesinden mezun olmuş ardında 2011 yılında Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği okuyarak lisans eğitimini tamamlamıştır. Üniversitenin tiyatro klubüne üye olan Ertuğrul, ilk tiyatro deneyimini burada yapmıştır.

Çağlar Ertuğrul, üniversites son sınıftayken Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde eğitim görmüş ardından 3 MOTA Sanat Atölyesinde modern oyunculuk dersleri almıştır.

İlk televizyon deneyimini Rocco Sıkısakız, Pınar Krem Peyniri ve Turkcell gibi reklam filmlerinde yapmıştır. 2012 yılında yönetmen ve senarist Alper Çağlar ile tanışarak Dağ filminde rol almıştır. Dağ filminin çekimlerini tamamlamak üzereyken Mahsun Kırmızıgül dizisi için onu denemelere çağırdı. Dağ filminin ardından 2012-2014 yılları arasında Mahsun Kırmızıgül imzalı Benim İçin Üzülme adlı dizide Fulya Zenginer, Tansel Öngel, Öykü Çelik, Ünal Silver ve Selin Şekerci ile birlikte başrolü paylaşmıştır.

2017 - Fazilet Hanım ve Kızları
2016 - Dağ 2
2016 - Biz Size Döneriz
2014 - Beyaz Karanfil
2014 - Kurt Seyit ve Şura
2014 - Boynu Bükükler
2014 - Bana Masal Anlatma
2012-2014 - Benim İçin Üzülme
2012 - Dağ

YAĞIZ MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"