comScore

Fazilet Hanım ve Kızları final bölüm İZLE (9 Haziran 2018 Cumartesi) - Fazilet Hanım ve Kızları dizisi son bölüm 9 Haziran İZLE

10 Haziran 2018, Pazar 00:11
Fazilet Hanım ve Kızları final bölüm İZLE (9 Haziran 2018 Cumartesi) - Fazilet Hanım ve Kızları dizisi son bölüm 9 Haziran İZLE

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi son bölüm olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 50. bölüm yayınlandı. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi final bölümü adeta nefesleri kesti. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi son bölüm olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi final bölümü izlemek için bilmeniz gereken detaylar haberimizde. 

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü olan Fazilet Hanım ve Kızları final bölümü yayınlandı. Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü olan Fazilet Hanım ve Kızları büyük final bölümü nefesleri kesti. Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü olan Fazilet Hanım ve Kızları final bölümünde neler yaşandı? Fazilet Hanım ve Kızları dizisi son bölümü olan Fazilet Hanım ve Kızları final bölümü izlemek ve aynı zamanda, Fazilet Hanım ve Kızları dizisi son bölüm olan Fazilet Hanım ve Kızları final bölümünde yaşananlara haberimizden ulaşabilirsiniz. 
 

Fazilet Hanım ve Kızları 52. bölüm özeti (Fazilet Hanım ve Kızları final bölümü özeti)Hayatının gerçeğiyle yüz yüze kalan Yağız için tüm dengeler değişirken diğer yandan Hazım, Sinan'ı yok sayar. Gerçeklerin yarattığı kargaşadan fırsat bulan Selin köşe bucak polisten kaçsa da yaklaştığı hazin son kaçınılmazdır. Fazilet geçmişinin karanlık yüzleşmesini farkında olmadan Hazan'ın şahitliğinde yaparken, Hazan öğrendikleriyle alt üst olur. Gerçekleri öğrenmek isteyen Gökhan'ın Kudret ve Yasemin'in peşine düşmesi Yasemin için büyük tehlike olur. Sahip olduğu her şeyi kaybeden Yağız sona gelmişken, Fazilet kızları için bunca zaman yapamadığı anneliğini yapmaya hazırken, Yağız öğrendiği gerçeğin acısı ile her şeyi arkasında bırakmaya kararlıdır. Hazan Yağıza kendini anlatabilmek için var gücüyle uğraşırken ayakları onu kendi gerçeğine götürür. Fazilet ise hırsıyla girdiği yalıdan dersini alarak ve kendi kızları dahil elinin değdiği herkesin hayatını değiştirerek çıkacaktır.


FAZİLET HANIM VE KIZLARI OYUNCULARI

Nazan Kesal
Mahir Günşıray
Deniz Baysal
Çağlar Ertuğrul
Afra Saraçoğlu
Alp Navruz
Tolga Güleç
Hazal Türesan
Ecem Baltacı

Yapımcı: Avşar Film
Hikaye ve Senaryo: Sırma Yanık
Yönetmen: Gökçen Usta

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi son bölümü olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi final bölümünün yayınlanmasının ardından Fazilet Hanım ve Kızları dizisi son bölüm olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi final bölümünü izleyemeyenler internet ortamında Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm izle, Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm youtube izle, Fazilet Hanım ve Kızları final bölümü puhu tv izle gibi arama yapmaya başladılar. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi son bölüm olan Fazilet Hanım ve Kızları final bölümünü izlemek için aşağıdan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

FİNAL BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"