comScore

Fatih Terim'in kızı Buse Terim, Arda Turan'ı engelledi

02 Eylül 2017, Cumartesi 17:48
Fatih Terim'in kızı Buse Terim, Arda Turan'ı engelledi

Fatih Terim ile Arda Turan arasında uzun süredir yaşanan gerginliğin ardından Terim'in küçük kızı Buse Terim Bahçekapılı'nın, sosyal medya hesaplarından Arda Turan'ı engellediği öğrenildi. 

FutbolArena - Fatih Terim ile Arda Turan arasında Avrupa Şampiyonası'ndan bu yana yaşanan gerilim, bu yıl da devam etti. Öte yandan Fatih Terim'în kızı Buse Terim Bahçekapılı'nın da bu olaylardan rahatsız olduğu ve Arda Turan'ı tüm sosyal medya hesaplarından engellediği iddia edildi. 


Buse Terim - Arda Turan haberi nedir?


A Milli Takımda Fatih Terim ile Arda Turan arasında Avrupa Şampiyonası'nda başlayan olay turnuvanın ardından da devam etti. Son olarak Arda Turan gazeteci Bilal Meşe'ye fiziki saldırıda bulunmasının ardından milli takımı bırakma kararı almıştı. Sonrasında ise Fatih Terim'in Türkiye Futbol Direktörlüğü'ndeki görevine son verildi ve Lucescu'nun çağrısına olumlu yanıt veren Arda, yeniden Milli Takıma döndü. Terim ile Arda arasındaki gerginlik ise devam ediyor. 

Posta'nın haberine göre Fatih Terim'in küçük kızı Buse Terim Bahçekapılı, Arda Turan'ı sosyal medya hesaplarından engelledi.


Arda Turan Oğuzhan Milli takım haberleri


Milli Takım'da Ukrayna maçı öncesi Oğuzhan Özyakup krizi yaşanmıştı. Milli Takım'ın hocası Lucescu, kadroyu açıklamadan 1 hafta önce Oğzuhan Özyakup'a “haftaya Milli Takım kampında görüşürüz” demiş ama oyuncuyu çağırmamıştı. Bu durumu da Oğuzhan anlatmıştı.
Çıkan tartışmanın ardından Lucescu, oyuncuyu bir kaç gün sonra milli kadroya dahil etmişti. Lucescu bu değişimi de “sadece aptallar fikrini değişmez” diyerek açıklamıştı.

Lucescu'nun Oğuzhan'ı kadroya dahil etmemesinin ardından ortaya çeşitli iddialar da atılmıştı. Arda'nın Oğzuhan'ı kadroda istemediği iddiası da bunlardan biri. Bu iddiaların hemen ardından Arda Turan, Oğuzhan'ı aradığı ortaya çıktı. Arda'nın Oğuzhan'a “Bu konuşulanlar doğru değil. Seni Milli Takım'a benim aldırmadığım konuşuluyor. İçin rahat olsun. Benim bu olayda bir etkim yok. Bana yeniden Milli Takım'a gelmem çağrısı yapıldı, görüştük ve ben de döndüm” dediği öğrenildi. 

Ay Yıldızlı takımla ilgili tüm gelişmelere Milli Takım Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)